26. listopadu 2019

Central Group přichází s novým rezidenčním projektem na Praze 10 a také s vybavením zdarma k bytům na Praze 9

Central Group přichází s novým rezidenčním projektem na Praze 10 a také s vybavením zdarma k bytům na Praze 9

Největší český rezidenční stavitel zařadil od 11. listopadu do nabídky 51 bytů ve zbrusu novém projektu Park Zahradní Město II. V energeticky úsporném bytovém domě v oblíbené lokalitě Prahy 10 si nové bydlení vyberou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Central Group ale připravil i vánoční dárek v podobě vybavení bytu a ateliéru v hodnotě až 350 tisíc korun. Vybavení zdarma získají zájemci, kteří do konce roku uzavřou smlouvu v projektech Harfa Design Residence a Rezidence U Radnice na Praze 9.

Oblast Záběhlic a Hostivaře patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. Central Group zde proto navazuje na předchozí úspěšný rezidenční projekt a připravuje moderní bytový dům Park Zahradní Město II. Zájemci zde mohou od 11. listopadu vybírat z promyšlených dispozic 1+kk až 4+kk. Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a některé i praktické předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů podzemní parkovací stání, které je u Central Group vždy zahrnuto v ceně.

„V minulosti jsme si ověřili na vedlejším bytovém domě, že je tato část Prahy zájemci o bydlení v širším centru velmi vyhledávaná. Je to tradiční a osvědčená rezidenční lokalita s veškerou občanskou vybaveností a hlavně snadnou dopravní dostupností. Do centra Prahy se lze pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou za 16 minut,“ popsala výhody projektu Michaela Tomášková, výkonná ředitelka Central Group.

pzm2

V těsné blízkosti domu se nachází velký supermarket a jen 4 minuty chůze od domu je moderní obchodně-zábavní centrum s řadou obchodů, restaurací, služeb, saunovým světem, fitness či multikinem. V docházkové vzdálenosti je také několik škol a školek a blízko je to i do přírody. Během deseti minut je totiž možné dojít do oblíbeného Hostivařského lesoparku s přehradou a koupalištěm.

Vybavení zdarma v hodnotě až 350.000 Kč ke všem bytům u metra na Praze 9

Central Group přichází i se speciální předvánoční akcí. Od 11. listopadu totiž přidává ke každému bytu a ateliéru v projektech Harfa Design Residence v pražské Libni a Rezidence u Radnice ve Vysočanech vánoční dárek. Jestliže zákazníci v těchto projektech na Praze 9 uzavřou smlouvu do konce roku, získají zdarma poukázku na vybavení bytu od společností INDECO nebo HANÁK v hodnotě až 350.000 Kč. „S blížícím s termínem dokončení těchto projektů klienti čím dál častěji řeší budoucí podobu interiéru svého nového bytu. Poukázka na vybavení od těchto předních českých výrobců jim umožní vybrat si s předstihem vybavení přesně podle svých představ,“ doplnila Tomášková.

Designový bytový dům Harfa Design Residence vyrůstá přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská. Již v září byla dokončena hrubá stavba. Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, kvalitní posuvná hliníková okna či luxusní designové koupelny.

Rezidence U Radnice bude dokončena letos v prosinci a je synonymem pro nadstandardní bydlení přímo v srdci Prahy 9 jen 60 metrů od stanice metra Vysočanská. Byty v patrech mají balkony nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zde zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Vznikne zde i unikátní privátní park ve vnitrobloku.

rur-hdr