30. října 2019

Central Group zařadil do nabídky novou etapu dostupného bydlení na Zličíně

Central Group zařadil do nabídky novou etapu dostupného bydlení na Zličíně

Podzimní nabídka Central Group se rozrostla o novou etapu oblíbeného projektu Park Zličín, který vyrůstá jen necelé 3 minuty chůze od stejnojmenné stanice metra. Do prodeje byly zařazeny další dva bytové domy a v nich 174 bytů s promyšlenými dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Z první etapy zde již bylo prodáno více než 60 procent bytů.

Poptávka po dostupném bydlení v Praze je stále větší. Důkazem je prodejní úspěch první etapy projektu Prak Zličín, který Central Group uvedl na trh v polovině května. Proto nyní největší český rezidenční stavitel zařazuje do prodeje druhou etapu. „Oblíbenost bydlení na Zličíně jsme si ověřili na našem předchozím velkém projektu Metropole, kde bylo tempo prodeje rovněž velmi vysoké. Park Zličín navíc vyrůstá přímo u stejnojmenné stanice metra, což je pro naše klienty klíčovým benefitem. Kromě bezkonkurenční dopravní dostupnosti zde velmi oceňují i velkorysý privátní park, který vybudujeme ve vnitrobloku bytových domů,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Privátní park je svou rozlohou naprosto výjimečný. Stane se tak nejen místem pro odpočinek a relaxaci, ale výrazně přispěje i k příjemnému klimatu zejména v letních měsících. „Zelený park ve vnitrobloku zde v letních měsících významně přispěje ke snížení teploty venkovního vzduchu, a to až o několik stupňů, což zejména v tropických dnech majitelé bytů jistě velmi ocení. Příjemné klima ve všech bytech je pak zajištěno rekuperací, tedy moderním systémem větrání s dochlazováním až o 6 stupňů Celsia,“ doplnila Tomášková. Samozřejmostí jsou balkony či prostorné terasy a u většiny bytů jsou pak v ceně i podzemní parkovací stání či sklepy.

Nová restaurace i další komerce přímo v areálu

V okolí projektu je kompletní občanská vybavenost. V těsném sousedství se nachází mateřská i základní škola. Pestrou nabídku obchodů a služeb v sousedním obchodním centru Metropole Zličín doplní zcela nová restaurace a další provozovny obchodů a služeb přímo v areálu nového projektu. Park Zličín vzniká vedle nově připravované unikátní městské čtvrti „Nový Zličín“, která vyroste na místě současného průmyslového areálu. Na návrhu nové čtvrti se podílejí taková renomovaná jména, jako jsou architekti Jakub Cigler, Pavel Hnilička nebo německý urbanista Peter Gero.

zlicin3