1. ledna 1970

České kanceláře už i na Slovensku

České kanceláře už i na Slovensku

Centrální databáze volných kancelářských prostor na Slovensku www.kancelarie.sk se od 26. 1. 2012 rozrostla také o nabídku volných kanceláří z České republiky, které jsou zveřejněny na portálu www.kancelare.cz. Vedení společnosti tak reaguje na zvýšenou poptávku ze strany slovenských zájemců o kanceláře v České republice, kteří tak mají možnost přímého výběru z nabídky administrativních prostor v celé České republice.

Kancelarie.sk poskytují zájemcům jedinečný přehled všech nabídek volných administrativních prostor na Slovensku i v České republice. Dohromady mají zájemci o kancelářské prostory na výběr z více než 600 aktuálních nabídek, a to s celkovou rozlohou přes 1,5 miliónu m2 kancelářských ploch.

Oba portály zajistí pronajímatelům měsíčně více než 800 písemných poptávek. Prioritou databáze i nadále zůstávají kvalitní a jen aktuální údaje, díky nimž je možné zabránit několikanásobnému zobrazování téže nemovitosti.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo uspokojit rostoucí poptávku slovenských zájemců o kanceláře po zveřejňování nabídek z České republiky a spojit obě databáze na společné platformě. Na druhé straně tím pronajímatelé z České republiky zároveň získávají zcela zdarma přidanou hodnotu v podobě zahraničního marketingu,“ řekl Róbert Čambal, výkonný ředitel společnosti.