27. října 2017

Chapman Taylor získal významné ocenění

Chapman Taylor získal významné ocenění

Studio Chapman Taylor bylo zvoleno Architektonickou firmou roku (Architectural Firm of the Year) v rámci CEE Retail Real Estate Awards za komerčně úspěšné projekty v oblasti retailu a polyfunkčního využití napříč regionem střední a východní Evropy. Toto ocenění bylo uděleno zejména za odbornost při navrhování projektů v oblasti retailu z dílny Chapman Taylor v Praze a Varšavě. O vítězi rozhodovala porota složená z 34 předních odborníků působících v realitním sektoru ve střední a východní Evropě.

Cena byla předána Aleksandře Zentile-Miller (na fotografii), ředitelce architektonického studia Chapman Taylor ve Varšavě, během slavnostního vyhlášení v hotelu Intercontinental, jehož se zúčastnilo 450 odborníků realitního průmyslu ze střední a východní Evropy. Chapman Taylor získal toto ocenění za posledních šest let popáté.

Již dříve v tomto roce projekt  Global Harbor Shanghai  získal cenu  “ Nejlepší retail architektura ve světě“  (Best Retail Architecture in the World)  v rámci International  Property Awards. Toto prestižní ocenění bylo předáno během slavnostního ceremoniálu v Dubaji, jehož se zúčastnili zkušení delegáti reprezentující to nejlepší z developerské, designérské  a architektonické práce z celého světa.

Zdroj: Chapman Taylor