27. října 2017

Charles Square Center přilákal 5 klientů

Charles Square Center přilákal 5 klientů

MAX Immo, pražská realitní poradenská společnost, dnes oznámila, že zajistila pět nových klientů, včetně Commerz Bank A.G.. V budově Charles Square Center, která se nachází na Karlově náměstí v Praze, je tak nově pronajato téměř 5 000 m2.

MAX Immo byla jmenována výhradním realitním agentem pro pronájem této budovy v lednu letošního roku svým majitelem, německým fondem Commerz Real AG. Hlavní nájemce, společnost EY (dříve Ernst & Young) opustila v roce 2013 přibližně 7 000 m2 kancelářských prostor a 800 m2 maloobchodních prostor, které nyní zůstávají neobsazené.

V průběhu roku 2014 byly prostory nabízeny na „volném trhu“ a kterákoliv realitní agentura je mohla představit potenciálním klientům. V posledních 12 měsících však byla zaznamenána jen minimální nájemní aktivita. „Charles Square Center je vysoce kvalitní budova, která nabízí výbornou viditelnost a umístění, což dává nájemcům možnost upozornit na svou identitu,“ řekl Jerome Feltham, Leasing Manager MAX Immo, a dodal: „těší nás, že jsme v uplynulých šesti měsících pronajali více než 60 % z cílových 7 000 m2, a jsme přesvědčeni, že snížíme míru neobsazenosti téměř na nulu ještě před koncem roku 2015.“

Charles Square Center se nachází v centru města nad stanicí metra Karlovo náměstí (trasa B) a v těsné blízkosti několika klíčových tramvajových a autobusových linek. Vnitřní maloobchodní prostory nazvané Atrium nabízí služby jak pro zaměstnance, tak i návštěvníky. Nachází se zde například supermarket Billa, drogerie Teta, kavárna Cross café, restaurace Sakura Shushi a pobočka České pošty.

Zdroj: MAX Immo