1. ledna 1970

Cohen je nový šéf stavebního poradenství

Cohen je nový šéf stavebního poradenství

Společnost Colliers International oznamuje jmenování Jonathana Cohena do funkce šéfa stavebního poradenství pro východní Evropu.Jonathan bude sídlit ve Varšavě a převezme plnou odpovědnost za všechny stavebně poradenské služby v celém regionu východní Evropy (CEE, EE a SEE). To zahrnuje plně integrovanou nabídku stavebního poradenství včetně technického poradenství, designu, projekt managementu, řízení nákladů, environmentální a technické due diligence. Jonathan má 25 let zkušeností, předtím působil jako konzultant i jako developer ve společnostech jako Gleeds, QPG (Avestus) a CBRE.

Jonathan říká: „Dynamika a podnikatelský duch Colliers představují pro mě jedinečnou příležitost, jak rozvíjet platformy, které v celém regionu již existují, a to spojením dovedností a znalostí z různých zemí a vytvořením impozantního uskupení, schopného uskutečnit náročnější projekty a poskytovat širší nabídku na všech trzích.“

Hadley Dean, Managing Partner pro východní Evropu dodává: „Jsme potěšeni, že Jonathan přijal pozici vedoucího naše oddělení stavebního poradenství. Jonathanovy bohaté zkušenosti a vynikající profesní pověst jistě přispějí k posílení a zvýšení našeho podílu na trhu v tomto odvětví v celém regionu.”

Zdroj a foto: Colliers International