27. října 2017

Colliers: A. Thompson povýšil

Colliers: A. Thompson povýšil

Společnost Colliers International oznámila, že Andrew Thompson bude nově působit jako vedoucí oddělení investic pro slovenský a český trh. Andrew povýšil z pozice ředitele oddělení investic pro Slovensko.

Zdroj: Colliers International

Ve své nové pozici bude Andrew dohlížet na investiční poradenství včetně prodejů a akvizic v České republice a na Slovensku.

„Jsem velice potěšen, že se Andrew rozhodl přijmout tuto novou pozici, jelikož je jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších investičních agentů ve střední a východní Evropě,“ řekl výkonný ředitel Colliers International Česká republika Omar Sattar, držitel titulu  MRICS. „Jeho znalosti a odborné zkušenosti jsou pro náš byznys nedocenitelné. Jsem přesvědčen, že jeho vedení obou investičních oddělení bude přínosem pro naše klienty jak v České republice, tak i na Slovensku a v dalších zemích a přispěje k udržení pověsti Colliers International jako prvotřídního poradce v oblasti investic do výnosových nemovitostí v tomto regionu,“ dodal.

Před příchodem do společnosti Colliers International v roce 2015 založil Andrew kancelář Cushman & Wakefield na Slovensku a působil jako její výkonný ředitel. Pod jeho vedením společnost šestkrát během sedmi let vyhrála prestižní ocenění „Nejlepší realitní kancelář na Slovensku“. Dříve také pracoval sedm let v Praze, a to jako vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko u společnosti Cushman & Wakefield.

Andrew má magisterský titul v oboru ekonomie nemovitostí z University v Aberdeenu a postgraduální diplom v oboru nemovitostních investic z College of Estate Management ve Velké Británii. Andrew je také členem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) a certifikovaným finančním analytikem 2. úrovně.

Zdroj: Colliers International