30. října 2017

Colliers: Dawson generálním ředitelem

Colliers: Dawson generálním ředitelem

Colliers International dnes oznámila návrat Luka Dawsona do společnosti, kde s okamžitou platností nastupuje na pozici generálního ředitele a ředitele oddělení investic pro region střední a východní Evropy.

S Lukem přichází do Colliers 15 let zkušeností s akvizicemi a prodejem nemovitostí, správou aktiv a vedoucími funkcemi. Od roku 2014 stál Luke v čele jedné z největších rodinných investičních firem na Středním východě. Předtím pracoval 10 let v Colliers, kde zastával několik vedoucích pozic, včetně pozice provozního ředitele pro střední a východní Evropu, generálního ředitele pro jihovýchodní Evropu a ředitele pro rozvoj společnosti na globální úrovni.

Ve své nové úloze se Luke zaměří především na rozvoj obchodu, vedení regionálních investičních oddělení a navazování vztahů s novými investory v regionu. Převezme také zodpovědnost za vedení regionu střední a východní Evropy včetně Bulharska, České republiky, Maďarska, Rumunska a Slovenska. Sídlit bude v Praze.

„Jsem rád, že se Luke do Colliers vrátil. Jeho bohaté lokální a globální zkušenosti budou velkým přínosem pro růst obchodní činnosti našich stávajících i nových klientů v tomto zajímavém regionu,“ říká Omar Sattar, generální ředitel Colliers International v České republice.

Luke Dawson dodává: „Těším se na spolupráci se skvělým týmem lidí, který se Colliers podařilo ve střední a východní Evropě vybudovat. Expanze a vzrůstající důležitost našeho oddělení investičních služeb byly jedním z hlavních důvodů pro můj návrat do Colliers.“

Zdroj: Colliers