25. října 2017

Colliers: dvě nové posily do týmu

Colliers: dvě nové posily do týmu

PRAHA, 27. ledna 2014 – Společnost Colliers International oznamuje dvě nové posily do týmu v České republice. Radana Williamsová nastupuje jako Associate v oddělení kancelářských prostor (zastupování nájemců) a Tomáš Berka (33) je Associate v investičním týmu.

Radana Williamsová posiluje oddělení kancelářských prostor, kde bude zodpovědná za zajišťování komplexních služeb v oblasti pronájmu kancelářských prostor a projektový management. Před nástupem do týmu Colliers působila ve společnosti Gardiner&Theobald, kde měla na starosti koordinaci nájemců při přestavbě a expanzi obchodního centra Černý Most a otevření nového obchodního centra Arkády Pankrác. Radana strávila také několik let ve Spojených státech, kde pracovala u společnosti SHORENSTEIN CO. Bay Colony jako Property Manager kancelářských budov. Zkušenosti z oboru pronájmu kancelářských prostor získala v pražské kanceláři společnosti Jones Lang LaSalle. Radana studovala na Fakultě architektury VUT Brno a také na Ecole Nationale Supérieure d'Architecture v Paříži.

Tomáš Berka nabídne investičnímu týmu společnosti Colliers zkušenosti v investičním poradenství a bude doprovázet jak kupující, tak prodávající při realizaci jejich investičních a prodejních záměrů na českém realitním trhu. V realitním sektoru působí od roku 2007, kdy začal pracovat ve společnosti IMMORENT v Praze. Zaměřoval se zejména na projektové financování komerčních projektů a jejich implementaci v realitním sektoru v ČR. Svoji kariéru začal ve společnosti ČSOB, jako Large-Corporates Manager, kde právě realitní transakce zaujaly jeho pozornost. Ve své dosavadní kariéře se podílel na obchodech v celkové hodnotě 100 milionů EUR. Tomáš je držitelem titulu Ing. v oboru Finance, Bankovnictví a Pojišťovnictví na Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze.

„Všichni v Colliers International srdečně vítáme naše nové kolegy,“ řekl Omar Sattar, MRICS, výkonný ředitel, Colliers International Česká republika. „Jsme si jisti, že budou hrát důležitou roli a pomohou překonat úspěchy, kterých jsme dosáhli v posledních několika letech, zejména v rostoucích odděleních kancelářských a investičních trhů.“

Zdroj a foto: Colliers