30. října 2017

Colliers: Dve povýšení v českém týmu

Colliers: Dve povýšení v českém týmu

Společnost Colliers International dnes oznámila dvě povýšení ve svém českém týmu. Lukáš Litera a Lukáš Svobodník, kteří dosud zastávali pozici Associate, budou nově působit ve funkci Senior Associate.

Foto: Colliers International

Lukáš Litera má více než 15 let zkušeností s projektovým managementem, poradenstvím v oblasti relokace kanceláří, správou nemovitostí, řízením zakázek, prostorovým plánováním i rozvojem nových obchodních příležitostí. V Colliers Lukáš svým klientům pomáhá optimalizovat pracovní prostředí tak, aby podporovalo naplnění jejich dlouhodobých strategických cílů, pomáhalo zvýšit produktivitu i angažovanost zaměstnanců a posilovalo firemní hodnoty. Kromě služby Workplace Solutions se Lukáš rovněž věnuje řízení projektů v oblasti realizace kancelářských interiérů, které vede jménem klientů od jejich zahájení až po dokončení. 

Foto: Colliers International

Lukáš Svobodník rozšířil průmyslové oddělení Colliers v roce 2014. Úspěšně zastupoval lokální i mezinárodní klienty v řadě významných transakcí včetně renegociací nájemních smluv jak na logistické prostory, tak na míru postavené výrobní haly.

„Povýšení Lukáše Litery a Lukáše Svobodníka reflektuje skvělou práci, kterou v průběhu uplynulých let odváděli,“ řekl generální ředitel Colliers International v České republice Omar Sattar. „Jsme rádi, že souhlasili s rozšířením svých kompetencí a jsem plně přesvědčen o jejich schopnosti zhostit se nové role naplno.“

Zdroj: Colliers International