1. ledna 1970

Colliers International uzavřela kancelář

Colliers International uzavřela kancelář

Colliers International nedávno na jeden den uzavřela svou pražskou kancelář, aby svým zaměstnancům umožnila věnovat se charitativní činnosti pro občanské sdružení Společenství Androméda. Společenství Androméda je humanitární organizace, která se zabývá prosazováním zájmů zdravotně postižených a starších osob, stejně jako prosazováním výhod ekologického myšlení. Společenství Androméda poskytuje klientům základní potřeby, zejména dovoz jídla, zajištění úklidu a nákupů a donáška potřebných léků. Cílem služby je podpořit klienty v soběstačnosti a nezávislosti, aby mohli zůstat ve svém vlastním prostředí a mezi svými blízkými.

Zaměstnanci Colliers International strávili mimo kancelář jeden den, kdy vyměnili společenské oblečení a propisky za montérky a lopaty, a věnovali svůj čas a úsilí pomoci na jednom potřebném charitativním projektu.  Společenství Androméda ve Velké Chmelištné u Rakovníka více než 10 let pracuje na projektu výstavby bydlení a hospicu pro pacienty, kteří trpí Alzheimerovou chorobou. Tým Colliers se zapojil do výpomocných prací na jeho výstavbu.

„Dlouho předtím než vlády začaly přijímat a prosazovat zákony a další mechanismy, jejichž cílem je podnítit smysl pro společenskou odpovědnost, se setkávali jednotlivci, aby ochraňovali komunity a ty, kteří v nich žijí," řekl Omar Sattar, MRICS, Managing Director, Colliers International Česká republika. „Tyto snahy se objevují na místní úrovni a primárně se do nich zapojují dobrovolníci a pomocníci. I my jsme rádi, že můžeme přispět ke zlepšení kvality života těm, kteří to potřebují.“

Zdroj a foto: Colliers, Společenství Andromeda