11. ledna 2019

Colliers International v České republice posiluje oddělení pro vztahy s veřejností a médii

Colliers International v České republice posiluje oddělení pro vztahy s veřejností a médii

Colliers International dnes oznámila rozšíření svého oddělení pro vztahy s veřejností a médii pro Českou republiku. Tento krok je součástí strategie společnosti posílit vztahy s klienty a odbornou veřejností.

Katarina_Karmazinova_Colliers_International

Katarína Karmažinová se stala novou manažerkou public relations Colliers International v České republice. V rámci své dosavadní praxe získala rozsáhlé zkušenosti v médiích a PR. V uplynulých sedmi letech přispívala do řady prestižních mezinárodních titulů, k nimž mimo jiné patřily BBC, The Independent, Business Insider či Die Presse, působila také jako nezávislá novinářka. Ve skupině Mergermarket Group zastávala pozici manažerky vztahů s klienty a v londýnské společnosti Drooms byla zodpovědná za přípravu psaného obsahu a PR textů. Katarína je držitelkou diplomu NCTJ Britské tiskové asociace, který získala na základě studia oboru Multimedia News Reporting. Bakalářské studium překladatelství absolvovala na Vídeňské univerzitě, magisterský program zaměřený na evropský obchod úspěšně završila na Londýnské univerzitě – Royal Holloway. Plynně hovoří anglicky, německy, česky a slovensky.

Aneta_Jezkova_Colliers_International

Společně s Anetou Ježkovou, která od srpna roku 2018 působí jako ředitelka marketingu tuzemské pobočky Colliers International, bude Katarína Karmažinová zodpovídat za externí
i interní komunikaci společnosti a její public relations. Aneta Ježková před nástupem do Colliers pracovala jako marketingová manažerka realitní agentury Threesixty s.r.o. a jako marketingová koordinátorka společnosti Jones Lang LaSalle. Získala bakalářský i inženýrský titul na Fakultě ekonomiky a managementu České zemědělské univerzity. V rámci programu Erasmus studovala také na italské univerzitě Università degli Studi di Sassari.

„V české kanceláři Colliers International neustále hledáme způsoby, jak zdokonalit naše týmové kvality i úroveň našich služeb. V současné době, kdy digitální média představují všem snadno přístupnou platformu, si musíme být jisti, že následujeme nejnovější trendy a využíváme nejmodernější technologie, jež nám bezprostředně a jednoduše umožní sdílet novinky, predikce a jakákoli další témata, která mohou našim klientům přinášet přidanou hodnotu. Díky příchodu specialistek v této oblasti, jako jsou právě Aneta Ježková a Katarína Karmažinová, získáváme možnost efektivněji oslovovat jak naše klienty, tak místní i mezinárodní odbornou veřejnost,” uvedl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku.