25. října 2017

Colliers: Naďa Kryglová a Jana Beeby

Colliers: Naďa Kryglová a Jana Beeby

Společnost Colliers International si dovoluje oznámit dvě nové posily do českého týmu. Naďa Kryglová nastupuje jako Associate do průmyslového týmu a Jana Beeby bude působit jako specialistka průzkumu trhu a marketingu v týmu kancelářských nemovitostí.

Naďa Kryglová (35) má bakalářský titul v oboru managementu a ekonomie. V současné době dál pokračuje ve studiu na VŠFS se zaměřením na marketingovou komunikaci a vztahy s médii. Před příchodem do společnosti Colliers pracovala jako poradce v oddělení průmyslových nemovitostí ve společnosti Cushman & Wakefield Česká republika. V Colliers se Naďa zaměří na komunikaci s developery a stávajícími klienty, identifikaci a generování nových obchodních příležitostí a zastupování nájemců. Bude také zodpovědná za marketingové kampaně a strategie. Naďa hovoří český, anglicky a francouzsky.

Jana Beeby (36) přichází do Colliers také ze společnosti Cushman & Wakefield, kde pracovala jako analytička průzkumu středoevropského trhu v oddělení průmyslových nemovitostí. Ve své nové pozici se bude zabývat průzkumem trhu kancelářských nemovitostí, poskytovat škálu marketingových služeb pro své klienty a výhledově se bude více zaměřovat i na zastupování nájemců. Jana má vzdělání v oblasti grafiky a v současnosti pracuje na získání diplomu v oblasti nemovitostí na College of Estate Management v britském Readingu. Jana hovoří plynně česky a anglicky.

„Všichni srdečně vítáme Naďu a Janu v našem týmu,“ řekl Omar Sattar, MRICS, výkonný ředitel, Colliers International Česká republika. „Posilování našich schopností napříč všemi sektory realitních služeb je pro nás v Colliers prioritou. Jsem si jistý, že talent a zkušenosti obou nových členů budou velkým přínosem pro náš rostoucí lokální tým.“

Zdroj a foto: Colliers International