1. ledna 1970

Colliers: Nová pobočka v Jižní Africe

Colliers: Nová pobočka v Jižní Africe

Globální realitní společnost Colliers International se spojila s přední jihoafrickou nezávislou realitně poradenskou společností Chelsea Manhattan, aby založila své podnikání i na tomto trhu. Chelsea Manhattan se plně integruje do organizace a přejmenuje se na Colliers International. Nová společnost zaměstná 34 lidí, bude mít kanceláře v Johannesburgu a Kapském Městě a bude poskytovat celou řadu služeb v oblasti komerčních nemovitostí se specifickými odbornými znalostmi při poradenství pro přední mezinárodní společnosti. Mike Blair, generální ředitel Chelsea Manhattan, se stane generálním ředitelem Colliers International v Jižní Africe.

Chris McLernon, generální ředitel Colliers International pro region EMEA, komentuje: „Chelsea Manhattan je přední nezávislá poradenská společnost v oblasti komerčních nemovitostí v Jižní Africe a výborně se hodí do našeho globálního byznysu. V obou společnostech sdílíme podobnou podnikatelskou kulturu, máme závazek k poskytování služeb klientům a chápeme důležitost místních odborníků spojenou s mezinárodním rozhledem. Jižní Afrika, zásadní brána do celého kontinentu, je klíčovým trhem pro Colliers International. Je to rozvíjející se trh z hlediska komerčních nemovitostí a představuje ohromné příležitosti pro nás i naše klienty. Je to součástí našeho plánu pro rozvoj našeho podnikání v regionu EMEA, jak organicky prostřednictvím více než jedné stovky poboček, tak i prostřednictvím fúzí a akvizic.“

Mike Blair, generální ředitel nové pobočky Colliers International v Jižní Africe, dodává: „Jsme přední jihoafrická realitně poradenská společnost a vždy jsme měli schopnosti na mezinárodní úrovni. Nicméně Colliers International nám dává globální platformu, která bude ku prospěchu našim zaměstnancům i klientům. Náš osobní přístup se nezmění, ale teď budeme mít přístup k jedinečným celosvětovým zkušenostem napříč všemi realitními sektory, prostřednictvím 12 300 profesionálů společnosti Colliers ve více než pětistech kancelářích v 62 zemích.“ Expanze Colliers International do Jižní Afriky následuje po nedávném otevření pobočky v Tel Avivu v Izraeli, které bylo oznámeno v prosinci 2012.

Zdroj: Colliers International, Foto: Stock.xchng