1. ledna 1970

Colliers: Nový mezinárodní ředitel

Colliers: Nový mezinárodní ředitel

Paul Blackman, mezinárodní ředitel Colliers International, byl jmenován do nové funkce, v níž bude jeho úkolem založit a řídit tým pro koordinaci činnosti Colliers v outsourcingovém sektoru ve východní Evropě.

Paul má 17 let odborných zkušeností v poskytování služeb  korporátním nájemcům kancelářských prostor, z toho 13 let působil ve východní Evropě a zemích bývalého Sovětského svazu. Během této doby Paul osobně uzavřel nebo dohlížel na více než 300 kancelářských transakcí ve dvanácti zemích, což představuje přibližně 575 000 m2 kancelářských prostor a objem transakcí blížící se dvěma miliardám dolarů. Paul pracuje v Colliers téměř 10 let a v posledních třech letech se zaměřoval na sektor BPO (Business Process Outsourcing – outsourcing podnikových procesů) v Polsku.

Ve své nové funkci bude Paul koordinovat kancelářské týmy Colliers v regionu, kde zkombinuje vlastní zkušenosti se znalostmi a zkušenostmi jednotlivých týmů. Kromě sektoru BPO se bude jeho tým zaměřovat také na nájemce ITO (Information Technology Outsourcing – Outsourcing informačních technologií) a SSC(Shared Service Centres – Centrum sdílených služeb) v celém regionu, zejména v Polsku, Maďarku, České republice, Bulharsku, Rumunsku, pobaltských státech a na Slovensku.

Hadley Dean, Managing Partner pro východní Evropu, komentuje: „Jsem rád, že jsme rozšířili portfolio našich služeb v regionu, a že zkušenosti Paula i jeho týmu budou zdrojem pro naše kancelářské týmy ve východní Evropě. Tento tým je dalším příkladem naší síly a regionálních schopností v celém portfoliu služeb ve východní Evropě a dále přispěje k našemu cíli mít vedoucí postavení na trhu.“

Paul Blackman, mezinárodní ředitel, dodává: „I nadále jsme přesvědčeni o potenciálu východní Evropy v oblasti outsourcingu a věříme v jeho další růst. Tento nový tým umožní klientům v tomto sektoru těžit z hladkého přístupu ke snižování realitních nákladů v kterékoliv ze zemí východní Evropy. Jsme rádi, že můžeme stavět na našich rozsáhlých referencích a zkušenostech v  poradenství outsourcingovým nájemcům na různých trzích, abychom náš klientský servis posunuli na vyšší úroveň.“

Zdroj a foto: Colliers International