27. října 2017

Colliers oznamuje personální změny

Colliers oznamuje personální změny

Colliers International oznamuje jmenování Marcela Kolesára do pozice Director, vedoucí oddělení oceňování nemovitostí a poradenství. Zároveň oznamuje dvě nová povýšení v rámci české pobočky. Jan Zadražil byl povýšen do pozice Associate Director a Michaela Křikavová do pozice Senior Associate, oba též v rámci oddělení oceňování nemovitostí a poradenství.

Marcel Kolesár, Director, vedoucí oddělení oceňování nemovitostí a poradenství – Marcel se věnuje komerčnímu realitnímu trhu více než 9 let. Má rozsáhlé zkušenosti v poskytování oceňování a poradenských služeb pro banky, nemovitostní fondy, investory, developery a vlastníky nemovitostí v České republice a na Slovensku. V minulosti koordinoval několik procesů oceňování v regionu střední a východní Evropy. Mezi jeho klienty se řadily společnosti jako AEW, HB Reavis, VIG a mnoho dalších. Marcel začal svou kariéru v realitním sektoru v roce 2005 jako výzkumník ve společnosti CBRE a v roce 2007 se přesunul do oddělení oceňování. Do Colliers International nastoupil v říjnu letošního roku. Je držitelem  Bc.  titulu v oboru finance a MSc. v realitních investicích a managementu. Je členem Královského institutu kvalifikovaných odhadců (MRICS).

Jan Zadražil, Associate Director, oddělení oceňování nemovitostí a poradenství – Jan působí v Colliers International od roku 2012 a doposud pracoval na pozici Senior Associate. Do nové pozice vstupuje s 13letými zkušenostmi v nemovitostním sektoru a oceňování v České republice. Svou kariéru začal v roce 2000 ve společnosti King Sturge. Později se přesunul do stavebního sektoru – nejdříve pracoval pro společnost Mayfiled, poté pro GE Real Estate. V roce 2010 se vrátil k oceňování. Své služby poskytoval největším společnostem na trhu, jako jsou PPF Real Estate, CPI, InterIkea, Raiffeisenbank a Česká spořitelna. Jan Zadražil vystudoval oceňování nemovitostí na Vysoké škole ekonomické v Praze a je držitelem titulu MSc. v ekonomii a managementu. V roce 2010 byl kvalifikován diplomovaným znalcem a je členem Královského institutu kvalifikovaných odhadců.

Michaela Křikavová, Senior Associate, oddělení oceňování nemovitostí a poradenství – Michaela nastoupila do Colliers International v roce 2007. Má rozsáhlé zkušenosti s oceňováním nemovitostí. Pracovala na oceňování pro široké spektrum domácích a mezinárodních klientů, jako například Eurohypo, UniCredit a Česká spořitelna. Michaela Křikavová má titul MSc. v oblasti nemovitostí a titul MSc. v oboru ekonomie z University of Reading. V letošním roce složila zkoušku Assessment of Professional Competence a stala se členkou Královského institutu kvalifikovaných odhadců.

„S potěšením oznamujeme jmenování Marcela Kolesára a povýšení Jana Zadražila a Michaely Křikavové,“ řekl Omar Sattar, výkonný ředitel Colliers International Česká republika, a dodal: „Věříme, že jejich zkušenosti a znalosti v oceňování, zejména na českém trhu, budou i nadále hrát neocenitelnou roli pro náš tuzemský tým a umožní nám navázat na výborné výsledky, kterých jsme dosahovali v posledních několika letech.“

Zdroj a foto: Colliers International