27. října 2017

Colliers realitním agentem v Bezděčíně

Colliers realitním agentem v Bezděčíně

Společnost Colliers International byla jmenována výhradním realitním agentem pro pronájem kancelářských prostor v Bezděčíně u Mladé Boleslavi.

Prostory postavené v druhé polovině roku 2012 o celkové velikosti 1 130 m2 nabízí nadstandardní kancelářské jednotky o velikosti od 120 do 970 m2. V budově se sdílenou recepcí je centrální klimatizace, otevíratelná okna jsou vybavena venkovními žaluziemi a internet je zajištěn přes optický kabel. Samozřejmostí je nepřetržitá ostraha, vstup na karty a parkování přímo před budovou.

Nemovitost se nachází jižně od Mladé Boleslavi a je snadno přístupná z rychlostní silnice R10/E65 (Praha – Mladá Boleslav – Liberec). Dopravní obslužnost zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava z Mladé Boleslavi.

„V Mladé Boleslavi se nenachází mnoho moderních administrativních budov, které by nabídly potenciálním nájemcům vhodné prostory. Prostory v Bezděčíně jsou díky své lokalitě vhodnou alternativou pro nájemce hledající moderní a reprezentativní kancelářské prostory,“ říká Robert Bocker, vedoucí oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí Colliers International v České republice.

Zdroj a foto: Colliers International