29. října 2017

Colliers: Roper Engineering získala cenu

Colliers: Roper Engineering získala cenu

V roce 2014 poskytovala Colliers International poradenské služby společnosti Roper Engineering, firmě zabývající se navrhováním, vývojem a výrobou laboratorního vybavení, v souvislosti s přípravou výstavby nového výzkumného a vývojového centra v České republice. Nedávno dokončená budova, která se nachází v Ostravě a byla navržena na klíč přesně dle potřeb klienta, byla nyní během slavnostního galavečera v rámci desátého ročníku soutěže Stavba MSK vyhlášena jako nejlepší průmyslová stavba Moravskoslezského kraje.

V první fázi pomáhala společnost Colliers International a její oddělení průmyslových prostor společnosti Roper Engineering s výběrem vhodné lokality. Poté přišlo na řadu oddělení stavebního poradenství, které spolupracovalo s klientem i developerem projektu, společností Contera, na tom, aby budova o rozloze 4000 m2 splňovala všechny předem dojednané specifikace, a celý projekt byl dokončen v požadovaném termínu.

„Předně bych společnostem Roper Engineering, Contera i všem ostatním zainteresovaným stranám rád poblahopřál k tomuto zaslouženému ocenění,“ řekl Omar Sattar, jednatel Colliers International pro Českou republiku. „Jedním dechem bych ale rád poděkoval i našim oddělením průmyslových prostor a stavebního poradenství, jejichž odhodlání a tvrdá práce sehrály při výstavbě této jedinečné budovy nezastupitelnou roli,“ doplnil Sattar.

Zdroj: Colliers International