25. října 2017

Colliers se spojí se společností Lance

Colliers se spojí se společností Lance

Společnost Colliers International, globální poskytovatel komerčních realitních služeb, spojila své síly se společností Lance, hlavním hráčem v oblasti investic do nemovitostí a podnikového poradenství, k vytvoření společného byznysu v Maroku. Společnost Lance se plně začlení do organizace a přejmenuje se na Colliers International. Nová společnost, která zaměstnává 15 lidí se sídlem v Casablance, bude poskytovat celou řadu komerčních realitních transakčních služeb s odbornými znalostmi v oblasti poradenství mezinárodním společnostem.

Chris McLernon, výkonný ředitel Colliers v regionu EMEA, řekl: „Společnost Lance je přední nezávislý poskytovatel komerčních služeb v Maroku a bude výborně zapadat do našeho globálního byznysu. Tato spolupráce nám umožní nabídnout klientům širokou škálu služeb v Maroku a posílí náš rozvoj v maghrebském regionu*, a také ve většině zemí ve střední a západní Africe. Maroko je nepostradatelnou vstupní branou do Afriky a z pohledu komerčních nemovitostí jde o rozvíjející se trh. Proto toto rozšíření představuje zajímavé příležitosti pro nás i naše klienty,“ dodal Chris McLernon.

Wafi EI Yacoubi, generální ředitel nové společnosti Colliers International v Maroku, dodal: „Jsme přední marocká realitní poradenská společnost a vždy jsme měli mezinárodní kapacity. Nicméně Colliers International nám dodává globální platformu, která bude přínosem jak pro naše zaměstnance, tak naše klienty. Náš osobní přístup se nezmění, ale odteď budeme mít přístup k jedinečným celosvětovým zkušenostem ve všech odvětvích realitního sektoru díky 15 800 profesionálům společnosti Colliers ve více než 485 kancelářích v 63 zemích.“

Přesun společnosti Colliers International do Maroka následuje po otevření nových kanceláří v Jižní Africe a v Izraeli, a také po nedávných akvizicích Urban Properties v Nizozemsku a Briant Champion Long ve Velké Británii.

* Magherb je region v Africe na severu Sahary, západně od Nilu. Konkrétně jde o státy Maroko, Západní Sahara, Alžírsko, Tunisko, Libye a Mauritánie.

Zdroj: Colliers International, Ilustrační foto: Stockxchng.com/Freeimages.com