25. října 2017

Colliers zastupovala Ideal Automotive

Colliers zastupovala Ideal Automotive

Společnost Colliers International zastupovala společnost Ideal Automotive, výrobce automobilových komponentů, při zajištění dalších výrobních prostor v areálu Panattoni Park Stříbro západně od Plzně, kde si společnost již pronajímá 5 200 m2. Colliers International vedla několikaměsíční jednání o obchodních podmínkách a technických aspektech, po kterých si Ideal Automotive vybral právě společnost Panattoni jako vítězného developera.

Nová výrobní hala v Panattoni Parku Stříbro v blízkosti dálnice D5, která by měla být dokončena na konci druhého čtvrtletí letošního roku, poskytne této německé společnosti celkem 14 735 m2 na míru postavených prostor. Ta zde plánuje výrobu koberců do automobilů. Prostory se skládají z 12 585 m2 průmyslových ploch a 2 150 m2 kancelářských prostor a sociálního zázemí.

„Bylo nám potěšením pracovat pro Ideal Automotive. Jsme velice rádi, že jsme je mohli v této záležitosti zastupovat a navíc v takové prestižní lokalitě,“ vysvětluje Robert Bocker, vedoucí oddělení průmyslových prostor Colliers International v České republice, „tato transakce opět potvrzuje, že poptávka po průmyslových prostorách na českém trhu v první řadě přichází od společností působících v automobilovém průmyslu.“

„Pro Ideal Automotive bylo velice důležité udržení většiny stávajících zaměstnanců,“ dodává Robert Bocker, „tento fakt, stejně jako ideální poloha průmyslového areálu Panattoni Park Stříbro poskytujícího vynikající přístup k dálnici D5, byly pro našeho klienta těmi rozhodujícími faktory,“ dodává.

Zdroj a foto: Collilers