27. října 2017

Colliers zastupuje Microsoft v ČR

Colliers zastupuje Microsoft v ČR

Společnost Microsoft si na základě poradenství pražského kancelářského týmu společnosti Colliers pro svou novou centrálu v České republice vybrala BB Centrum, budovu Delta, která je v současnosti ve výstavbě.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

passerinvest logo

Poradenský proces vedený společností Colliers International zahrnoval veškeré poradenské služby včetně průzkumu trhu, analýzy nájemních nákladů a vyjednání nájmu. Tým Colliers v tomto poradenském procesu zajistil významné úspory nákladů a dosáhl jednoho z hlavních cílů, převést dvě obchodní jednotky, jmenovitě prodej a marketing společnosti Microsoft a Skype, pod jednu střechu.

„Jsme potěšeni, že můžeme oznámit podepsání smlouvy o pronájmu mezi společnostmi Microsoft a PASSERINVEST GROUP,“ říká Jana Vlková, vedoucí oddělení kancelářských prostor Colliers International v České republice a dodává: „Uzavření jednoho z největších obchodů s kancelářskými prostory (11 500 m2) v poslední době ukazuje sílu našeho českého týmu na domácím trhu. Budova Delta v pražském BB Centru je vynikající nemovitost, ve které náš klient, Microsoft, představí svůj nový koncept pracovního prostředí – Pracujeme odkudkoli, který bude velkým přínosem pro jeho podnikání.“

Klára Vincentová, Real Estate Portfolio Manager společnosti Microsoft v ČR říká: „Společnost Colliers zaujímala v průběhu celého projektu aktivní přístup, což zajistilo, že se projekt nezpozdil a že všechny údaje byly poskytovány přesně a včas. V průběhu projektu se mezi týmy společností Colliers a Microsoft vyvinul vynikající pracovní vztah, a to bylo v takto složitém projektu nesmírně pozitivní. Nadšení a péči hlavní makléřky celého projektu, Jany Vlkové, vnímáme jako klíčové pro úspěšné dokončení procesu.“

Budovu Delta vlastní PASSERINVEST GROUP, česká developerská společnost, která byla založena v roce 1991. PASSERINVEST GROUP působí také jako pronajímatel nemovitosti, která je součástí širšího komplexu BB Centrum, skládajícího se ze 17 budov o celkové ploše 250 000 m2. Microsoft a Skype obsadí více než třetinu prostor z celkových 32 545 m2 budovy Delta s certifikátem BREEAM, která se nachází na Praze 4.

Zdroj: Colliers International

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde