1. ledna 1970

Colliers získala CEE Quality Awards 2013

Colliers získala CEE Quality Awards 2013

Společnost Colliers International vyhrála dvě prestižní ocenění v rámci CEE Quality Awards 2013 (CEEQA) vyhlášených ve Varšavě, a to v kategorii nejlepší agentura roku v segmentu průmyslových nemovitostí a property managementu (správa nemovitostí). Ceny se udělují za vynikající obchodní úspěchy, které ovlivňují komerční realitní trh. Porotci CEEQA zvolili Colliers jako nejlepší agenturu roku v segmentu průmyslových nemovitostí a nejlepší agenturu roku v oblasti správy nemovitostí již druhým rokem po sobě. O vítězích všech kategorií hlasovala 44 členná porota zkušených realitních odborníků z řad developerů, investorů, bankéřů a také poradců.

Podle tržních údajů uzavřela společnost Colliers International 44 % veškerých průmyslových transakcí v regionu střední a východní Evropy, což představuje 123 dokončených obchodů. Polský tým pronájmu průmyslových nemovitostí byl s  56 % podílem na trhu v roce 2012 nezpochybnitelným lídrem od roku 2009. Tento tým v roce 2012 uzavřel 85 nájemních a prodejních transakcí v rekordním objemu přibližně 550 000 metrů čtverečních. Dalším vítězem CEEQA je oddělení správy nemovitostí Colliers International, které má ve svém portfoliu ve východní Evropě téměř milion m2, z nichž polovinu získalo v roce 2012. Během této doby rozšířila společnost Colliers své portfolio o Warsaw Financial Centre a Platinum Business Park.

„O ocenění CEE Quality Awards hlasují naši klienti, takže uznání naší společnosti nejlepší agenturou v segmentu průmyslových nemovitostí a správy nemovitostí pro nás hodně znamená. Všem obchodním partnerům jsme vděčni za jejich důvěru a partnerství a budeme se snažit poskytovat jim výjimečné služby i nadále. Jsem šťastný a hrdý, že Colliers pravidelně od roku 2005 vyhrává ocenění CEEQA v několika různých kategoriích,“ komentoval Hadley Dean, Managing Partner pro východní Evropu.

Slavnostního udílení cen pořádaného CEE Insight Forum společně s Financial Times se zúčastnilo téměř 600 hostů z 50 zemí. Ceny byly předány hlavním projektům a společnostem ze  sektoru komerčních nemovitostí a také odborníkům roku.

Zdroj a foto: Colliers International