1. ledna 1970

CTP získala Airport Logistics Park

CTP získala Airport Logistics Park

Společnost CTP získala od společnosti Pramerica areál Airport Logistics Park, čímž své portfolio rozšířila o dalších téměř 56 000 m2 pronajímatelných ploch. Airport Logistics Park, který se nachází přímo u pražského Letiště Václava Havla, je strategicky výhodný zejména pro společnosti zabývající se lehkou výrobou, distribucí, skladováním a velkoobchodem. Momentálně jsou v areálu volné k pronájmu dvě jednotky o velikosti 4 000m2.

Akvizice, kterou finančně podpořil dlouholetý partner CTP, společnost Erste Group, je součástí obchodní strategie zaměřené na navýšení portfolia na 3 miliony m2 do roku 2017 a je v souladu s dalšími akvizicemi a existujícími nemovitostmi společnosti CTP na západě České republiky. CTP vnímá potenciál růstu sektoru MSP a v budoucnu by tento sektor ráda podpořila i v okolí Prahy nabídkou vhodných nemovitostí s kompletním servisem a správou, jak je u CTP zvykem.

CTP je oceňovaným developerem, nabízejícím kompletní servis od návrhu, přes výstavbu až po správu na míru řešených, prémiových podnikatelských nemovitostí, které pronajímá po celé České republice a také v dalších místech střední Evropy. Od založení roku 1998 se společnost CTP stala jedničkou mezi developery business parků v České republice. Pro své klienty z řad mezinárodních společností, kteří podnikají v různých oblastech (logistika, high-tech výroba, výzkum a vývoj a další) provozuje prvotřídní nemovitosti ve strategických lokalitách. V současné době je klienty CTP více než 400 českých a mezinárodních firem, portfolio CTP zahrnuje více než 2 miliony m2 pronajímatelných ploch.

Zdroj a foto: CTP