29. října 2017

DB Schenker nabízí 250 pracovních míst

DB Schenker nabízí 250 pracovních míst

Logistická společnost DB Schenker vstoupila do dalšího zajímavého projektu, který nabídne práci až 250 lidem. Na své pobočce ve středočeských Strančicích rozšíří distribuční centrum pro předního světového výrobce elektroniky.

Do nového servisního a logistického centra hledá DB Schenker zaměstnance na mnoho administrativních, technických i dělnických pozic, kteří se stanou součástí projektu v oblasti spotřební elektroniky. Zákazníci a prodejci ze střední a východní Evropy sem budou zasílat k testování a diagnostice telefony, tablety a další elektroniku.  Pro zájemce o práci v prostředí high-tech technologií a špičkové logistiky připravila společnost na pátek 27. 5. 2016 od 9 do 18 hodin náborový den, opakovat se bude v sobotu 18. 6. od 9 do 13 hodin.

DB Schenker se již v současné době logistikou pro výrobce technologií zabývá. Vedle distribuce nových produktů bude zajišťovat svoz poškozených či nefunkčních přístrojů a následnou diagnostiku. „Projekt evropského distribučního centra pro celou střední a východní Evropu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky vytvoří 250 nových pracovních míst,“ říká Jitka Moravcová, personální ředitelka DB Schenker a dodává, že obdobné centrum již funguje v Nizozemsku, ve městě Breda.

Největší poptávka bude po pracovních pozicích v technickém servisu a výrobě - vedoucích směny, operátorech výroby či skladnících. V logistickém centru se uplatní i mnoho řídících a administrativních pracovníků. „Potřebujeme vedoucí týmů a směn, kontrolory výrobní kvality, referenty zákaznického servisu i projektové koordinátory. Nabídka pracovních míst pro tento projekt je rozmanitá, vhodné jsou pro muže, ženy i absolventy,“ uzavírá Moravcová.

Nový projekt ve Strančicích, DB Schenker

Společnost svým novým zaměstnancům nabízí různorodou práce v příjemném pracovním prostředí, kvalitní zaškolení, přátelský kolektiv i dobré platové ohodnocení. Některé z nich čeká zaškolení v nizozemské Bredě a častá komunikace v anglickém jazyce. Výběrová řízení již byla zahájena, v plném proudu budou hlavně během května a června, než projekt v září definitivně odstartuje. Další pracovní místa nabízí společnost DB Schenker, která letos získala druhé místo v soutěži Zaměstnavatel roku ve středočeském kraji, na svých pobočkách v Mladé Boleslavi, dále v Rudné u Prahy, Novém Jičíně, Brně, Liberci i na dalších pobočkách po celé České republice. Počet jeho stálých zaměstnanců letos překročí tisíc.

Zdroj: DB Schenker