29. října 2017

DB Schenker staví sklady v Číně

DB Schenker staví sklady v Číně

DB Schenker společně s Jinbei Automotive postaví druhé největší logistické centrum v Číně. Buduje se v oblasti Teixi u města Shenyang v severovýchodní části Číny a bude zahrnovat dvě moderní skladiště o celkové ploše přesahující 42 000 metrů čtverečných. Ceremoniál, během něhož byl slavnostně položen základní kámen, symbolizuje rovněž oficiální začátek společného podniku „Schenker Logistics Jinbei“ (SJL).

„Založení nového centra je pro nás významným krokem vpřed, který podtrhuje naši dominantní roli na největším světovém automobilovém trhu,“ řekl Jochen Thewes, globální CEO společnosti Schenker AG.

Základní kámen Schenker Logistics Jinbei, DB Schenker

Projekt Schenker Logistics Jinbei vznikl v únoru 2015, s cílem nabídnout prvotřídní logistické služby ve městě Shenyang, jednoho z hlavních center automobilového průmyslu v Číně. Nový terminál zajistí plnou škálu logistických služeb včetně individuálních řešení, řízení dodavatelského řetězce (supply chain management), vyzvedávání a balení zásilek (pick and pack), dodávky v režimu just in time a just in sequence, řízení zásob, kontrolu kvality, cross docking a řízení zásob prodávajícím (vendor managed inventory).

V současné době DB Schenker poskytuje Jinbei řadu individuálních logistických služeb v několika skladištích v Shenyangu pro zákazníky z automobilového průmyslu, jako je například Toyota.

Zdroj: DB Schenker