25. října 2017

Do Nová Karolina Park přijde UniCredit

Do Nová Karolina Park přijde UniCredit

Moderní administrativní objekt Nová Karolina Park, který je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu Nová Karolina v Ostravě, získal další nájemce. Stali se jimi UniCredit Bank společně s UniCredit Leasing, kteří zde budou mít své pobočky.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

nova karolína

Pobočky UniCredit Bank a UniCredit Leasing, umístěné do přízemí a prvního patra budovy projektu Nová Karolina Park, budou mít celkovou plochu 987 m2. Otevření bankovní pobočky a stěhování pracovníků banky do nových kanceláří je plánováno již na začátek března. Stěhování pracovníků UniCredit Leasing do kanceláří bude navazovat.

Developerem projektu Nová Karolina, realizovaného v blízkosti Masarykova náměstí v centru města Ostrava, je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Celý projekt se rozkládá na 32 hektarech plochy a nabízí nejenom obchodní a zábavní centrum, ale i moderní kanceláře a nové byty. K nájemcům budovy patří kupříkladu Česká spořitelna či společnost ABB ČR.

Administrativní objekt

Administrativní objekt Nová Karolina Park o šesti nadzemních podlažích nabízí téměř 24 600 m2 prvotřídních kancelářských ploch. Ty jsou v přízemí doplněny o 3 700 m2 ploch vhodných pro obchody, služby i gastronomii. V podzemním podlaží se nachází 280 parkovacích míst určených pro uživatele budovy. Nová Karolina Park je certifikována dle britské prestižní metodiky certifikace zelených budov BREEAM. Architektonický návrh projektu vzešel z dílny CMC architects od autorů Víta Másla a Davida R. Chisholma. Generálním dodavatelem je společnost GEMO OLOMOUC. Zájemci o prohlídku projektu mohou po předchozí telefonické domluvě navštívit showroom o velikosti 64 metrů čtverečních, který developer projektu připravil ve spolupráci s firmou TECHO. Ta je předním výrobcem a dodavatelem kancelářského nábytku a celý showroom svým nábytkem vybavila.

Zdroj: NKP, Ilustrační vizualizace: Nová Karolina Park

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde