1. ledna 1970

DTZ: nová posila ČR a SR tímu

DTZ: nová posila ČR a SR tímu

Během pěti let dovedl své oddělení Capital Markets (dříve Investment) v české pobočce mezinárodní poradenské společnosti DTZ k nejúspěšnějším na trhu. Pod jeho vedením si DTZ tým vybudoval silnou pozici jak na lokálním, tak středoevropském trhu. Ryan se aktivně podílel na několika nejprestižnějších realitních transakcích poslední doby a zároveň je součástí mezinárodních týmů DTZ řešících komplexní i specifické realitní služby pro nadnárodní klienty. Pro pozici Business Development Director v České republice i na Slovensku, které se ujímá k 1. říjnu 2013, má tak Ryan Wray nejlepší předpoklady.

K Ryanovým povinnostem budou nově patřit vedení klíčových zakázek DTZ i získávání nových obchodních příležitostí na českém i slovenském trhu nemovitostí. „Jeho práce nese dlouhodobě pečeť nejvyšší kvality a profesionality, rozsáhlých mezinárodních zkušeností a neustálého prohlubování znalostí z realitního i finančního sektoru,“ říká Petr Šulc, Country Head DTZ Czech Republic. Ryan Wray, člen Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS), už letos povýšil z Associate Director na Director. Zároveň zůstává v čele oddělení Capital Markets.

Dosavadní Business Development Director, Jaromír Smetana, se bude jako Senior Director plně věnovat podpoře významných klientů na poli Occupier Markets. A to ve spolupráci s týmem DTZ Tenant Representation, který zastupuje významné uživatele kancelářských prostor v ČR i na Slovensku. „Jde o jednu z klíčových činností DTZ, která vyžaduje péči nejzkušenějšího profesionála, jímž Jaromír bezesporu je. Ostatně, i díky němu vykazuje česká pobočka DTZ konstantní zisk,“ dodává Petr Šulc.

Jaromír Smetana, člen Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS), pracuje v DTZ od roku 1994. Během své mnohaleté kariéry se vypracoval až na pozici Senior Director. Dále je členem dozorčí rady a statutárním zástupcem pro DTZ Slovakia s.r.o. Jeho zkušenosti v oblasti komerčních nemovitostí pokrývají zejména oblasti pronájmu a prodeje, ale i poradenství a oceňování. Mezi Jaromírovy významné klienty patří např. skupina ČSOB, UniCredit Group a mnoho dalších.

Ryan Wray je renomovaným expertem na segment nemovitostních investic, jejich oceňování a modelování cash flow. V DTZ Czech Republic pracuje od roku 2008, kdy do společnosti přišel z polské Quinlan Private Golub. Během práce na nejrůznějších projektech získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti studií proveditelnosti, strategií portfolia, marketingu nemovitostí a mnoha dalších aspektů investičního segmentu. Mezi jeho význačnými klienty můžeme najít např. GLL, ING REF, Heitman, SEB a mnoho dalších institucionálních investorů, investičních fondů či developerů jak domácího, tak mezinárodního původu.

Zdroj a foto: DTZ