27. října 2017

Dvě nová povýšení ve společnosti JLL

Dvě nová povýšení ve společnosti JLL

Společnost JLL oznamuje nedávné povýšení dvou kolegyň: Markéty Květoňové a Nikol Ptáčníkové.
Markéta Květoňová byla povýšena na pozici senior property manažerka. Je zodpovědná za kancelářský projekt METRONOM Business Center společnosti HB Reavis.

Foto: JLL
Markéta má více než osm let zkušeností v oblasti správy nemovitostí. Než nastoupila do JLL, pracovala ve společnosti IMPACT-CORTI, kde měla na starosti rezidenční projekt Prague Marina, a ve společnosti CENTRA, kde zodpovídala za administrativní projekty Kavčí Hory Office Park, TECHNOPARK Pekařská, Hadovka Office Park, Vodafone Centrum Vinice a další. Spolupracovala s klienty, jako jsou CA Immo Real Estate Management, CTP Invest či Hadovka Property.
Makéta vystudovala obchod a management na Univerzitě v Essexu. Mluví plynně anglicky a česky. Mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity patří turistika, in-line bruslení či plavání.

Foto: JLL
Nikol Ptáčníková byla povýšena na pozici konzultantka oddělení kancelářských nemovitostí. Momentálně je zodpovědná za pronájem kancelářských nemovitostí, jako jsou Blox společnosti BPD development, Greenline Kačerov společnosti Karimpol, Prague Marina Office Center společnosti Ligthouse, ArtGen společnosti PPF Real Estate, Atrium Flora (Manhattan Real Estate Management), Oregon House (AXA Real Estate Investment) ci Diamond Point společnosti Allianz. Zároveň zodpovídá i za marketing svěřených projektů.
Před nástupem do JLL žila Nikol několik let v Německu, Turecku a Velké Británii. Pracovala jako sales assistant ve World Duty Free na letišti Heathrow v Londýně, kde získala EDI Certifikát v oboru péče o klienty na Heathrow Academy.
Nikol vystudovala Pražskou taneční konzervatoř. Mezi její koníčky patří sport, vaření a cestování.

Zdroj: JLL