30. října 2017

Dvě nové posily v týmu Colliers

Dvě nové posily v týmu Colliers

Colliers International potvrdila dvě nové posily do českého týmu – Mark Robinson přichází do Colliers na pozici specialisty výzkumu pro region střední a východní Evropy a Tomáš Szilágyi na pozici senior associate do oddělení Investičních služeb.

Foto: Colliers

Mark Robinson (43) přináší do Colliers 22 let zkušeností v oblasti realitních a kapitálových trhů a investic na rozvíjejících se trzích. Mark působil osm let jako manažer realitních fondů a specializoval se na trhy východní Evropy. Sedm let působil jako vedoucí výzkumu realitního trhu v několika renomovaných společnostech a v roce 2005 vybudoval první a zároveň největší výzkumné oddělení pro realitní sektor nově se rozvíjejících trhů. Oddělení pod jeho vedením získala v letech 2008 až 2012 ocenění za kvalitu výzkumu rozvíjejících se trhů a sám Mark obdržel několik cen a uznání od klientů za svou strategii během finanční krize mezi léty 2008 až 2012. Vystudoval geografii na Univerzitě v Oxfordu.

Foto: Colliers

Tomáš Szilágyi (30) zahájil svou realitní kariéru ve společnosti IMPACT-CORTI jako manažer pro akvizice nemovitostí, kde se soustředil na rozvoj byznysu a hledání nových obchodních příležitostí, pojištění potenciálních obchodních transakcí a na podporu celého akvizičního procesu. Poté nastoupil do oddělení prodeje a akvizic společnosti CBRE, kde dále rozvíjel své předchozí zkušenosti a zaměřil se na především na prodeje nemovitostí. Během své kariéry se Tomáš účastnil mnoha realitních transakcí v celkové hodnotě přesahující 100 milionů eur. Vystudoval Fakultu podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze.

„Jsme velmi rádi, že můžeme Marka a Tomáše přivítat v našem českém týmu a v případě Marka i v našem mezinárodním týmu, i když bude působit zde v Praze,“ řekl výkonný ředitel Colliers International Česká republika Omar Sattar, držitel titulu MRICS. „Neustále hledáme ty nejlepší odborníky, abychom i nadále poskytovali našim klientům prvotřídní služby a jsem si jistý, že právě Mark a Tomáš nám v naší snaze, díky svým dovednostem a zkušenostem, velmi pomohou,“ dodal Omar Sattar.

Zdroj: Colliers