29. října 2017

Emirates SkyCargo opět triumfovala

Emirates SkyCargo opět triumfovala

Emirates SkyCargo opět bodovala na udílení cen Air Cargo Excellence Awards pořádaných Air Cargo World. Ocenění, které je udělováno každoročně nejlepším nákladním společnostem a letištím zaměřeným na nákladní průmysl, vychází z průzkumu Air Cargo Excellence založeného v roce 2005.

Zákazníci finalisty hodnotili na základě několika kritérií, a to kvality zákaznického servisu, jako je sledování zásilek a elektronická evidence nákladu (e AWB); dále výkonnosti, která spočívá například ve včasnosti dodávky a dostupnosti prostoru; a hodnoty ve smyslu konkurenceschopnosti sazeb, sítě linek a kvality speciálních služeb. Emirates SkyCargo dosáhla nejvyššího skóre ve všech těchto kategoriích a získala ocenění Diamond, tedy to nejlepší, které mohla v kategorii pro letecké dopravce s více než milionem tun přepraveného nákladu ročně, získat.

„Oceněním jsme velmi poctěni. Obzvlášť vzhledem k tomu, že cena odráží názor zákazníků našeho odvětví získaný prostřednictvím průzkumu. Emirates SkyCargo se dlouhodobě řídí vizí ‘dodáváme, jak jsme slíbili’, která nás motivuje na každém trhu, kde působíme. Jen díky tvrdé práci všech lidí působících v jednotlivých segmentech naší společnosti dokážeme tento slib zákazníkům plnit,“ řekl senior viceprezident Emirates SkyCargo Nabil Sultan.

Emirates SkyCargo je největší mezinárodní provozovatel letecké nákladní dopravy na světě. Její letecká síť spojuje zákazníky se 150 městy na šesti kontinentech, včetně 27 míst v Africe, 16 na Blízkém východě a 18 na Dálném východě. Nákladové prostory jsou k dispozici v celé flotile Emirates, která čítá více než 240 letadel, včetně 15 nákladních: 13 Boeingů 777-FS a dvou Boeingů 747-400ERF.

Zdroj: Emirates SkyCargo