1. ledna 1970

Enterprise Park má nové nájemce

Enterprise Park má nové nájemce

Avestus Real Eastate s potěšením oznamuje novou nájemní smlouvu se společností Cisco Poland, která si pronajala téměř 7 000 m2 v administrativním projektu Enterprise Park. Druhá fáze tohoto objektu je tak z více než poloviny pronajata. Avestus navíc nedávno podepsal společnou dohodu o financování s Raiffeisen Bank Polska SA a Alior Bank SA. Stavební práce úspěšně pokračují a dokončení se očekává 31. července 2014.

První fáze projektu Enterprise Park, která nabízí 15 300 m2, byla již dokončena a pronajata. Celý kancelářský park se bude skládat ze tří čtyřpatrových kancelářských budov třídy A s přibližnou plochou 28 000 m2 s nejvyšším standardem kancelářských prostor pro nájemce. Úspěch tohoto kancelářského projektu spočívá v několika faktorech. Prvním je certifikace BREEAM, budova splňuje všechna ekologická a udržitelná kritéria. Projekt byl dále navržen tak, aby byla zajištěna maximální flexibilita pro uspořádání prostoru, podlažní plochy jsou velmi rozsáhlé, a to od 1 706 m2 do 2 310 m2.  Další výhodou projektu je napojení na velký počet autobusových a tramvajových linek, vlakové nádraží a rovněž snadné spojení na letiště, budova tak těží z vynikajícího dopravního spojení s ostatními městskými částmi. Enterprise Park je realizován developerem Avestus Real Estate, který získal řadu ocenění.

Roger Dunlop, výkonný ředitel, Avestus Real Estate, říká: „Náš kancelářský projekt Enterprise Park ukázal, čeho může být dosaženo i v těch nejtěžších dobách realitního trhu v celé Evropě. Budova byla postavena včas, financování bylo zajištěno na celou dobu, nájemní smlouvy uskutečnily velké mezinárodní společnosti a našim nájemcům byl zajištěn servis s maximální péčí s důrazem na splnění všech jejich požadavků. Toto všechno spolu se silnou polskou ekonomikou a naším profesionálním týmem Avestus Real Estate se ukázalo být skutečnou případovou studií pro úspěšnou prvotřídní kancelářskou výstavbu.“

Enterprise Park se nachází v blízkosti centra města Krakov (3,5 kilometru od hlavního náměstí), v ulici Aleja Powstancow Wielkopolskich, v městské části Podgórze. Enterprise Park nabídne prvotřídní kancelářské prostory s veškerým občanským vybavením odpovídajícím standardům budovy kategorie A. To kromě jiného zahrnuje optimální přístup přirozeného světla, efektivní vytápění, ventilační a klimatizační systémy, moderní zabezpečovací systémy, zdvojené podlahy a zavěšené podhledy, nebo vyhrazené prostory se zpevněnou podlahou určené pro serverové místnosti. Kancelářská budova je jediným „zeleným“ byznys parkem v Krakově, kdy 40 % areálu je umístěn v oblasti přírodní zeleně. Komplex byl také vybaven systémem cyklostezek napojených na obecní cyklistické trati. Kancelářský park navíc nabízí monitorovaná parkovací místa se stojany na kola a všechna šatní zařízení jsou vybaveny sprchami, šatnami a zámky. Generálním dodavatelem Enterprise Park je společnost Eiffage Polska Budownictwo SA.

Zdroj a foto: Avestus Real Estate