1. ledna 1970

Euro-net rozšiřuje plochu v parku Janki

Euro-net rozšiřuje plochu v parku Janki

Společnost Euro-net, vlastník maloobchodního řetězce RTV-EURO-AGD, rozšířil pronajímanou plochu v Prologis Park Janki o 9 300 m2 na celkových 58 500 m2 v Budovách 1 a 2.

„Provoz našich 197 obchodů RTV EURO AGD ve 111 městech napříč Polskem spolu s internetovým obchodem Euro.com.pl závisí na hladké a efektivní logistice. Distribuční nemovitosti jsou důležitou součástí našeho dodavatelského řetězce a právě z toho důvodu se spoléháme na Prologis, který nám poskytuje služby na vysoké úrovni a strategicky umístěné nemovitosti a přispívá tak k našemu úspěchu,“ řekl Andrzej Czarnecki, ředitel rozvoje Euro-net.

Kamila Pruk, Leasing manažerka Prologis v Polsku dodala: „Za posledních pět let se nám podařilo vybudovat s Euro-netem silný vztah. Během této doby společnost rapidně vyrostla a využila všech výhod, které jí elektronický obchod dává. Těšíme se na řadu dalších společných úspěšných let.“

Prologis Park Janki sestává ze tří budov o celkové rozloze 98 200 m2 moderních distribučních prostor. Park je umístěn v Janki, poblíž silnice číslo 8 vedoucí z Varšavy do Katovic přibližně 15 kilometrů na jihovýchod od centra Varšavy.

Zdroj a foto: Prologis