30. října 2017

Expanze v Prologis Parku Bratislava

Expanze v Prologis Parku Bratislava

Prologis z důvodu vysoké regionální poptávky zahájí spekulativní výstavbu nové haly o velikosti 21 140 m2 ve svém parku Prologis Park Bratislava.

Budova DC15 se bude nacházet na pozemku o velikosti 22,6 hektarů. Ten získala společnost Prologis ve druhém čtvrtletí tohoto roku a umožňuje další výstavbu o celkové rozloze 66 000 m2. Na akvizici pozemku se podílela společnost Modesta Real Estate.

Tato nová budova nabídne nejnovější technologické standardy a její výstavba proběhne v souladu s principy udržitelného rozvoje. Stejně jako všechny nové haly v portfoliu společnosti Prologis bude usilovat o certifikát BREEAM.

„Náš největší park v regionu, Prologis Park Bratislava, je stále velmi oblíbený jak u našich stávajících, tak i nových zákazníků,“ říká ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis v České republice/Slovensku Martin Baláž. „Díky své poloze a stále vysoké poptávce po průmyslových prostorách je park ideální volbou pro společnosti působící v regionu střední a východní Evropy a v Rakousku. Proto jsme si jisti, že tato budova, kterou stavíme spekulativně, si rychle najde své nájemce, kteří hledají prostory pro další rozvoj svého byznysu,“ dodává Martin Baláž.

Zdroj: Prologis