30. října 2017

Fincentrum Reality a Relative PR

Fincentrum Reality a Relative PR

Fincentrum Reality začalo spolupracovat na mediální komunikaci s agenturou Relative PR Jedna z největších tuzemských realitních společností Fincentrum Reality začala od srpna spolupracovat s komunikační agenturou Relative PR & Consultancy. Úkolem nové PR agentury bude podílet se aktivně na posilování obrazu společnosti u veřejnosti, zvyšování povědomí o značce a jejích benefitech na nemovitostním trhu, a v neposlední řadě mediálně profilovat vedoucí tváře společnosti.

„I přes silnou konkurenci chceme dál rychle růst a útočit na přední realitní pozice v České republice, proto se spojujeme se zkušenou a zavedenou agenturou,“ říká Martin Fojtík, provozní ředitel Fincentrum Reality. „Chceme po boku tak zajímavého klienta zúročit náš kreativní potenciál a mnohaleté zkušenosti z finanční a realitní branže,“ doplňuje David Šimoník, ředitel Relative PR.

Fincentrum Reality se za pouhé čtyři roky vypracovalo mezi pětici nejvýznamnějších realitních firem na trhu. V současné době spolupracuje s více jak 300 realitními makléři, kteří fungují v 72 pobočkách po celé České republice. Jeho síla a potenciál se odvíjí rovněž od synergií s mateřským finančně-poradenským kolosem Fincentrum, který je největším nebankovním zprostředkovatelem hypoték v Česku.

Od spolupráce s agenturou Relative PR si slibujeme větší popularizaci témat souvisejících s realitním trhem a zlepšení informovanosti o práci makléřů. Naší největší hodnotou je totiž nadstandardní kvalita servisu pro klienty i pro naše spolupracující makléře,“ dodal Fojtík.

Agentura Relative PR & Consultancy je na trhu přes deset let, v minulosti pracovala například pro realitní značku Office Hunters. Mezi největší klienty patří Kapsch a mýtný systém a technologické firmy jako Asus či Alcatel.