30. října 2017

Flex prodloužila smlouvu na 15000 m2

Flex prodloužila smlouvu na 15000 m2

Společnost Flextronics International (Flex), zastupovaná realitní poradenskou firmou JLL, úspěšně prodloužila nájemní smlouvu na téměř 15 000 m2 výrobních a skladovacích prostor v areálu Starzone Pardubice.

„Flextronics International (Flex) oceňuje profesionální přístup firmy JLL zastoupené panem Miroslavem Kotkem, kdy jsou při jednání přínosem především bohaté zkušenosti a znalost lokálního trhu s průmyslovými a logistickými nemovitostmi. Společnost Flextronics International (Flex) dlouhodobě využívá služeb JLL při řešení nejen stávajících nájemních smluv, ale hlavně také při hledání objektů vhodných pro případné nové projekty, které vychází z požadavků jejich klientů,“ uvádí Libor Dvořák, General Manager Flextronics International (Flex) v České republice.   

Miroslav Kotek, Associate Director industriálního oddělení JLL zodpovědný za tuto transakci, v této souvislosti uvádí: “Pardubický trh s moderními logistickými nemovitostmi nabízí kvalitní skladovací a výrobní prostory v několika lokalitách. Vyhledávané jsou areály v oblasti Staročensko (Starzone Pardubice, kde sídlí právě Flex), v Černé za Bory (kde je významným nájemcem Foxconn), nebo v lokalitě Semtín (areál Zelená louka s významným nájemcem firmou Schenker). Další rozvoj pardubického regionálního trhu bude záviset na rozšíření dopravní infrastruktury, pořízení nového územního plánu a rychlosti stavebních řízení pro výstavbu hal určených pro nové nájemce.“ 

Zdroj: JLL