25. října 2017

Flow East míří do Paláce Ericsson

Flow East míří do Paláce Ericsson

Flow East, developerská společnost působící ve střední Evropě, oznamuje, že přestěhovala své sídlo do Paláce Ericsson, který se nachází na Malém náměstí v Praze. Multifunkční budova, umístěná na Malém náměstí, č.p. 1, je ve vlastnictví společnosti Flow East od roku 2000. Palác Ericsson kombinuje prvky umění a kultury s prvotřídními kancelářskými a maloobchodními prostory. Je zařazena na seznamu kulturního dědictví hl. m. Praha s původním románským jádrem, které pochází ze 12. století a první písemná zmínka se objevuje v roce 1374.

Společnost Flow East obsadila 620 m2 z celkových 3 200 m2. Dalšími nájemci jsou mezinárodní společnosti a vysoce respektované instituce, jako například Polský kulturní institut.

„Jsme potěšeni, že jsme přesunuli své sídlo do této prestižní lokality a budovy, která má tak bohatou stavební historii, kde najdete prvky renesance, baroka a klasicistní architektury, včetně prací stavitele, sochaře a kameníka Matěje Rejska,“ řekl James Woolf, předseda představenstva Flow East.

Zdroj a foto: Flow East