4. června 2019

Flow East pojmenuje svůj vlajkový developerský projekt na Václavském náměstí „The Flow Building“

Flow East pojmenuje svůj vlajkový developerský projekt na Václavském náměstí „The Flow Building“

James Woolf, generální ředitel anglo-české realitní a developerské společnosti Flow East sídlící v Praze, oznámil, že její ikonická budova, která právě vzniká na Václavském náměstí, ponese oficiální název „The Flow Building”.

The_Flow_Building_(4)

Moderní víceúčelový projekt kombinující design 21. století s nejmodernějšími technologiemi se nachází v srdci historického obchodního centra staré Prahy, na Václavském náměstí 47. Po dokončení v roce 2020 nabídne takřka 15 000 metrů čtverečních kancelářských prostor třídy A a 6 000 metrů čtverečních vysoce kvalitních maloobchodních prostor.

Vzhled rohové budovy je inspirovaný ideou proudů energie, jež se vlní vzhůru po její fasádě a navazuje na dlouhodobý cíl developera ochraňovat a rozvíjet bohatství pražské architektury.

James Woolf vysvětluje, co stojí za novým jménem budovy: „Praha se etablovala jako jedno z předních hlavních evropských měst. Proudí sem toky investic, probíhají zde významné obchodní transakce, město zažívá příliv talentů, nových technologií, nápadů a kreativních myšlenek z celého světa. Naším cílem bylo zachytit ducha tohoto nepřetržitého koloběhu města, jeho flow, právě v naší nové budově na Václavském náměstí. Ta se zároveň stává vrcholem naší ambice vytvořit nový ikonický architektonický odkaz, nastavit novou environmentální normu a odpovídajícím způsobem doplnit pražské urbánní dědictví. Jméno The Flow Building podle nás vše výše zmíněné výstižně shrnuje zapamatovatelným způsobem.”

The_Flow_Building_(1)

Během posledních 25 let úspěšného investování v České republice se společnost Flow East zaměřovala na renovace prémiových historických budov a na moderní výstavbu. Flow East vlastní portfolio prvotřídních komerčních a rezidenčních nemovitostí a luxusních hotelů. Je dlouhodobým investorem vlastnícím a spravujícím veškeré své nemovitosti.