30. října 2017

FORMICA Group se přestěhovala

FORMICA Group se přestěhovala

Open space s 92 operátorskými pracovišti, pět zasedacích a školících místností, kanceláře a místa pro odpočinek zaměstnanců na rozloze 650 m2, to je nové působiště společnosti FORMICA Group, která se přestěhovala z Radlické ulice v Praze 5 do moderních a slunných prostor Bussiness centra Rosmarin v Dělnické ulici v Praze 7. „Vedení společnosti FORMICA Group kladlo velký důraz i na to, aby součástí prostor byla relaxační zóna pro zaměst-nance. A nám se podařilo zajistit takovou jednotku, která má dokonce vstup na vlastní zahradu, což jistě každý obzvláště v teplých měsících ocení,“ uvedl Filip Veselý, jednatel realitní a konzultační společnosti OFFICE HUNTERS, která se specializuje na prodej a pro-nájem kancelářských a obchodních prostor.

Ryze česká společnost FORMICA Group působící na trhu od roku 2000 v oblasti telemarketingu hledala lokalitu, která je velmi dobře dostupná MHD v podstatě z celé Prahy a blízké-ho okolí, tak aby se její zaměstnanci dostali do práce co nejpohodlněji a nejrychleji. „Dalším důležitým kritériem bylo moderní zázemí budovy a jejího okolí jako je dostatečný výběr restaurací, obchodů a služeb, dále pak bezproblémové parkování pro klienty a ma-nagement a v neposlední řadě samozřejmě i finanční podmínky, které budou pro společ-nost akceptovatelné a zajistí požadovanou kvalitu,“ vysvětlila Petra Hansenová, obchodní manažerka, FORMICA Group, s.r.o. k jejímž spokojeným zákazníkům patří společnosti jako Česká spořitelna, O2, Cetelem, mBank, E.ON, EUROMEDA Group, a.s. a jiné.

Nová provozovna nabízí zaměstnancům světlé prostorné klimatizované místnosti. Jejich velkou výhodou je propojení callcentra s letní terasou, kterou budou zaměstnanci využívat na trávení přestávek, obědů či posezení po práci.  Aktivně či pasivně si mohou také odpočinout v relaxační místnosti, místním fitness centru nebo příjemným posezením v kavárně. „Ocenili jsme proaktivní přístup společnosti OFFICE HUNTERS při hledání nových vhodných prostor a nadstandardní podporu jejich konzultantů při vyjednávání smluvních podmínek se současným pronajímatelem,“ dodala Petra Hansenová.

Zdroj: OFFICE HUNTERS