1. ledna 1970

GEODIS se stěhuje do CTOffice v Brně

GEODIS se stěhuje do CTOffice v Brně

GEODIS je vedoucí společností na evropském trhu v oblasti geodézie, fotogrammetrie a dodávek dat pro systémy GIS. Skupina GEODIS GROUP působí v 6 zemích a zaměstnává více než 460 odborníků, centrála společnosti je v Brně.

Pro rozšíření svých prostor si GEODIS vybral novou budovu CTOffice Brno, která nabízí velkoplošný půdorys, vysoce kvalitní provedení, úsporné technologie, lokalitu blízko centra Brna a výbornou dopravní a pěší obslužnost v areálu. V nových prostorách bude mít GEODIS showroom pro prezentaci nejnovějších produktů a kanceláře pro vývoj softwaru, administrativní centrum pro zahraniční kanceláře a výzkum a vývoj. V květnu začne CTP s úpravami vnitřních prostor tak, aby se GEODIS  mohl nastěhovat v červnu.

CTOffice Brno je dalším projektem CTP, který si GEODIS vybral. Už v roce 2012 se GEODIS nastěhoval do budovy CTBox, kterou využívá jako servisní středisko pro své high-tech optické a geodetické přístroje. CTOffice a CTBox jsou součástí CTZone Brno, souboru podnikatelských nemovitostí vzdáleného pouhé 3 minuty chůze od nákupního centra Vaňkovka. CTZone sdružuje firmy z nejrůznějších oblastí a poskytuje jim příjemné místo pro práci. Areál je nepřetržitě hlídán bezpečnostní službou, přímo na místě je i správa areálu. Je to ideální lokalita především pro malé a střední firmy.

Zdroj a foto: CTP