27. října 2017

HB Reavis: Regus do River Garden II/III

HB Reavis: Regus do River Garden II/III

Administrativní komplex River Garden II/III v oblíbené lokalitě Prahy 8 – Karlína přivítal nového významného nájemce. Téměř 1 000 m2 kancelářských ploch třídy A si pronajal největší globální poskytovatel flexibilních pracovišť - společnost Regus.

„River Garden II/III je s celkovou pronajímatelnou plochou více než 25 tisíc metrů čtverečních největším kancelářským komplexem, který byl dokončený loni v hlavním městě. Těší se velkému zájmu prestižních nájemců – v současné době je budova téměř plně pronajata např. společnostmi Philips, JCDecaux, NCR nebo Hills. Jsme velmi potěšeni, že jejich řady nyní rozšířila společnost Regus, která je pro nás svým inovativním přístupem k pracovnímu prostředí významným partnerem,“ říká Petr Herman, Business Development Director, pověřený řízením HB Reavis v České republice.  „Přítomnost společnosti Regus v naší budově má pro nás přidanou hodnotu – přináší nám jako developerovi a tím potenciálně i našim nájemcům vynikající flexibilitu, která je pro dynamicky se rozvíjející společnosti klíčová,“ doplňuje Tomáš Stařík, Leasing Manager HB Reavis.

Společnost Regus v České republice aktuálně provozuje devět business center, a to v Praze, Brně a Ostravě. Otevřením centra v komplexu River Garden rozšířil Regus svou síť business center o velmi perspektivní oblast s vysokou hustotou obchodních společností. Nyní mají zákazníci Regus možnost využívat sedmi plně vybavených reprezentativních center v Praze k práci či ke schůzkám s obchodními partnery, a tím zvládnout narůstající nároky na flexibilitu své práce.

„Tímto krokem reagujeme na rostoucí poptávku zákazníků po našich business centrech v Praze a další vhodné lokality budou následovat i v dalších letech,“ uvedl Karel Pelan, ředitel společnosti Regus v České republice. „Administrativní komplex River Garden II/III je moderní budova s vysokými standardy i vybavením a nachází se v rychle se rozvíjející čtvrti Karlína, kde sídlí početná business komunita. Jsme proto velmi rádi, že díky spolupráci s HB Reavis můžeme tyto atraktivní kancelářské prostory zprostředkovat našim klientům,“ dodává.

Zdroj: HB Reavis