29. října 2017

Hotel v BB Centru získal souhlas EIA

Hotel v BB Centru získal souhlas EIA

Přední česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., získala souhlasné stanovisko EIA, které zkoumá vliv staveb na životní prostředí, k plánované výstavbě hotelu v rámci multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Kongresový hotel se 179 pokoji v budoucnu doplní služby jednoho z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

passerinvest logo

Projekt, jež obdržel kladný posudek EIA, zahrnuje výstavbu třináctipatrového hotelu se 179 pokoji, s přístavbou ve východní části BB Centra – na rohu ulic Vyskočilova a Václava Sedláčka. Chystaný projekt hotelu, jehož součástí bude rovněž kongresové centrum s kapacitou až 500 lidí a dvě patra podzemních garáží, včetně příjemného veřejného prostranství v okolí, tak úspěšně postoupil do další fáze schvalovacích procesů směřujících k zahájení výstavby. Ta je předpokládána během let 2017 a 2018.

„Jsem velice rád, že se nám podařilo získat kladné stanovisko EIA a můžeme tak pokračovat v krocích, jejichž výsledkem bude zcela nová služba v areálu a zároveň rozšíření a dotvoření urbanistické struktury BB Centra jako unikátního města ve města,“ komentuje posudek EIA Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP, a. s

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde