29. října 2017

JLL: Ján Zibura povýšil

JLL: Ján Zibura povýšil

Společnost JLL oznamuje, že Ján Zibura se stal novým vedoucím jejího Oddělení oceňování nemovitostí. Ján Zibura letos oslaví své desetileté působení v JLL, kam nastoupil v roce 2006 po dokončení University of New York in Prague.

Od počátku své profesní kariéry na realitním trhu se zaměřil na oceňování komerčních a rezidenčních nemovitostí a stal se uznávaným profesionálem v tomto oboru. V současnosti se specializuje na rozsáhlá portfolia komerčních a rezidenčních nemovitostí, která oceňuje pro bankovní účely, u příležitosti jejich prodeje/nákupu, pro interní potřeby majitelů nemovitosti či pro IFRS. Pravidelně spolupracuje s významnými nemovitostními fondy (např. ProLogis, CBRE Global Investors, Atrium), developery (CTP Invest, VGP či CPI) a všemi hlavními bankovními domy, které v ČR poskytují financování nemovitostí.

Ján Zibura také vedl interní tým znalců při spolupráci s Českými drahami, kdy bylo třeba ocenit 15 000 jejich nemovitostí. K dnešnímu dni se Ján Zibura podílel na ocenění nemovitostí v řádu desítek miliard EUR. Tewfik Sabongui, Managing Director českého zastoupení JLL, uvádí: „Oddělení oceňování nemovitostí patří k našim tradičním a na trhu hlavním službám, které poskytujeme od roku 1992. Klienti si váží především přesnosti a správnosti našich ocenění, která jsou založena na důkladné znalosti trhu a na rozsáhlé zkušenosti dalších našich oddělení – zejména pronájmů, realitních investic a správy nemovitostí. Ján Zibura je velmi kvalifikovaný odborník s řadou zkušeností. Povýšení na vedoucího oddělení je dalším milníkem v jeho kariéře a přidanou hodnotou jak pro naše klienty, tak pro nás v JLL.    

Ján Zibura vystudoval Business Administration na University of New York in Prague a je absolventem oboru management nemovitostí a realitní investice na Sheffield Hallam University & Nottingham Trent University ve Velké Británii. K jeho koníčkům patří lyžování a cyklistika.  

Zdroj: JLL