30. října 2017

JLL: M. Barnáš ředitelem zastoupení ČR

JLL: M. Barnáš ředitelem zastoupení ČR

​JLL s okamžitou platností jmenuje Miroslava Barnáše ředitelem svého zastoupení v České republice. Miroslav Barnáš zároveň zůstává v čele slovenské pobočky JLL, za jejíž řízení bude rovněž nadále zodpovědný. Dosavadní ředitel pražské kanceláře JLL Tewfik Sabongui opouští společnost po 16 letech.

Miroslav Barnáš původně nastoupil do King Sturge, pro kterou v roce 2006 zakládal slovenské zastoupení firmy v Bratislavě. Po sloučení King Sturge a JLL v roce 2011 byl potvrzen ve své funkci ředitele slovenské pobočky, stal se členem středoevropského vedení JLL a převzal zodpovědnost za investiční tým JLL na Slovensku. Bratislavská pobočka pod jeho vedením v uplynulých více než 10 letech zaznamenává rychlý a setrvalý růst.

Frank Pörschke, prezident JLL pro region EMEA, uvádí: "Děkujeme Tewfikovi Sabonguimu za úsilí, které věnoval rozvoji JLL v České republice, a přejeme mu do příštích let vše dobré. Těší nás, že ve vedení naší pražské pobočky stane Miroslav Barnáš, který je díky svým obchodním zkušenostem, znalosti klientů a prověřeným manažerským dovednostem skvěle vybaven k tomu, aby rozvíjel naše aktivity v České republice, jež je pevnou součástí našich plánů rozvoje ve středoevropském regionu."        

Miroslav Barnáš, ředitel JLL pro Českou a Slovenskou republiku, dodává: "Česká republika stejně jako celá střední Evropa zažívá vynikající období růstu, které přeje také rozvoji našeho podnikání. Těším se na pokračování úzké spolupráce s kolegy a klienty v České a Slovenské republice. Potřeby širokého spektra našich klientů od realitních investorů po nájemce komerčních prostor se neustále vyvíjí, jsou rozmanitější a zároveň propojenější. Společně s pražskými kolegy se velmi rad zasadím o dosažení cílů našich klientů."   

Zdroj: JLL