29. října 2017

JLL: T. Ovečka vedoucím Office Agency

JLL: T. Ovečka vedoucím Office Agency

Společnost JLL oznamuje, že Tibor Ovečka se stal novým vedoucím jejího Oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agency). Tibor Ovečka má dvacet let zkušeností na českém realitním trhu. Pracoval na manažerských postech jak v developerských společnostech (Hochtief Development ČR či Immorent ČR), tak v realitních poradenských firmách (EHL Real Estate Czech Republic, Cushman & Wakefield a DTZ). Má také zajímavé zahraniční zkušenosti, kdy v pozici ředitele oddělení pro nemovitosti OKIN Group zajišťoval rozvoj jejích aktivit na sedmi trzích střední a jihovýchodní Evropy.

Tibor Ovečka se dlouhodobě specializuje se na kancelářský trh a poskytuje poradenství, které se týká výstavby a pronájmu administrativních nemovitostí. Své zkušenosti zužitkuje v JLL, kde bude zodpovídat za rozvoj Oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agency).

„Oddělení kancelářských nemovitostí JLL je oceňovaným lídrem v segmentu administrativních nemovitostí již od roku 1992. Naše oddělení poskytuje špičkové poradenství developerům, kteří působí na pražském a českém realitním trhu. Konzultuje komerční i technickou stránku projektů, spolupracuje na jejich marketingu a nastavení obchodních podmínek, zajišťuje pronájem řady administrativních budov v metropoli. Kancelářský trh v Praze průběžně sledujeme a analyzujeme, připravujeme o něm čtvrtletní zprávy s názvem Office Pulse. Provozujeme specializované webové stránky www.officefinder.cz, kde také zveřejňujeme novinky z trhu a umisťujeme videa našeho projektu Kanceláře budoucnosti,“ uvádí Tewfik Sabongui, generální ředitel společnosti JLL, a pokračuje: „Tibor Ovečka je respektovaný profesionál, který v průběhu svého dvacetiletého působení na realitním trhu vybudoval výborné kontakty a získal cenné zkušenosti, které obohatí jak náš tým, tak naše klienty – developery a nájemce administrativních budov v Praze a v regionálních městech ČR.“

Tibor Ovečka nahradí Jana Mechla, který se zaměří na zastupování nájemců kancelářských nemovitostí. Jan Mechl tak posílí Oddělení zastupování nájemců (Tenant Representation), ve kterém dlouhá léta působil a které v posledních dvou letech neustále roste.   

Tibor Ovečka je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci. Je nadšeným sportovcem, věnuje se zejména extrémním sportům (mountain bike downhill, downhill longboarding, snowboarding / snowscooting, smx). Tibor Ovečka mluví plynně anglicky a německy, částečně také rusky.  

Zdroj: JLL