1. ledna 1970

Kancelare.cz se rozšiřují o sklady

Kancelare.cz se rozšiřují o sklady

Portfolio komerčních nemovitostí portálu Kancelare.cz se rozšiřuje o nabídku skladových prostor. Jde o významný krok směrem k uživatelům. Oceňují ucelenou koncentraci nabídek volných kancelářských prostor a skladů na jednom místě.

Kancelare.cz od svého vzniku komunikují, že jsou specializovaným portálem zaměřeným na komerční nemovitosti. „Logickým krokem bylo po kancelářích rozšířit nabídku taky o prodej a pronájem skladových prostor. Nadále budeme všechny nabídky důsledné ověřovat a zájemcům zprostředkovávat transparentní a jen aktuální nabídku komerčních nemovitostí bez duplicit," vysvětluje Róbert Čambal, výkonný ředitel portálu Kancelare.cz a dodává: „Kromě toho mapujeme aktuální dění na trhu. V rubrikách Poradna a Novinky návštěvníci portálu najdou informace o nových projektech a akvizicích, pravidelné čtvrtletní statistiky, predikce renomovaných firem a články související s komerčními nemovitostmi, s lidmi a technologiemi v nich." 

Komplexní přehled trhu s kancelářemi a sklady do 24 hodin pomáhá získat služba Vyhledávací agent. Od svého aktivního působení na trhu v Čechách i a Slovensku dosáhl tento jedinečný produkt velký úspěch v podobě téměř 10 000 poptávek. Kancelare.cz poskytují kromě zasílání poptávek na e-mail, také SMS notifikaci. „V krátkém čase plánujeme kanceláře kromě pronájmu rozšířit taky o prodej a naše nabídka bude do několika měsíců obsahovat i komerční pozemky," prozrazuje R. Čambal.

Ilustrační foto: Stock.xchng