1. ledna 1970

Kanceláře se stěhují na jedno místo

Kanceláře se stěhují na jedno místo

Revoluční myšlenku přináší na český trh specializovaný portál Kancelare.cz. Jeho cílem je vytvořit centrální databázi kancelářských prostor, která bude disponovat pouze aktuálními volnými kancelářemi.

Specializovaný portál Kancelare.cz zahájil marketing a tím odstartoval svou činnost na českém trhu v polovině října 2011. Každá z nabídek je jednoznačně identifikována přesnou adresou a exteriérovou fotografií, což vylučuje vícenásobné zveřejňování jedné nemovitosti. Právě tento faktor je velmi důležitý a umožňuje zájemcům o kanceláře najít v krátké době budoucí místo svého podnikání.

Picture: Kancelare.cz detail

Za první 3 týdny od oficiálního spuštění marketingu využilo centrální databázi více než 3000 potenciálních zájemců o kanceláře.

Zájemci mají příležitost najít kancelář podle svých představ rychle a bezplatně. Získají všechny potřebné údaje od přesné adresy prostorů, přes pronajímanou plochu, standard a vybavenost prostor, až po cenu a samozřejmě přímý kontakt na pronajímatele nebo jeho zástupce. Obrovským přínosem je i možnost porovnat nemovitosti v užším výběru, a to podle stejných parametrů.

Picture: Kancelare.cz srovnani

Centralizovaná databáze kancelářských prostor je provozována i ve Slovenské republice na doméně http://www.kancelarie.sk. Za říjen 2011 využilo centrální databázi na Slovensku více než 6800 potenciálních zájemců o kanceláře.

Zdroj: ČTK, Protext, 24. 11. 2011 http://www.protext.cz/zprava.php?…