27. června 2020

Komerční banka otevřela první designovou pobočku – v Myslbeku Na Příkopě

Komerční banka otevřela první designovou pobočku – v Myslbeku Na Příkopě

Vzdušné, prosvětlené prostory, designové zařízení s důrazem na přírodní materiály, neformální atmosféra. Nová pobočka Komerční banky v nákupní galerii Myslbek uprostřed frekventované ulice Na Příkopě je místem, kde zákazníci naleznou flexibilní služby i nejmodernější technologie. Tradiční přepážky nahradil koncept přátelského lounge. Jde o pilotní projekt Komerční banky v rámci poskytovaných služeb.

Myslbek_KB_2

Nová pobočka Komerční banky má plochu 600 m2. Širokým spektrem služeb od klasických bankovních a hypotečních služeb pro jednotlivce i firmy až po pojištění nebo specializované finanční poradenství komfortně nahradila dočasně uzavřenou pobočku Příkopy 33 u Prašné brány. I díky blízkosti Myslbeku tak pro klienty není tato změna spojená s žádnými komplikacemi.

„Těší nás, že v Myslbeku můžeme představit našim klientům a návštěvníkům některé prvky nového způsobu obsluhy. Ty plánujeme následně uplatňovat i v konceptu poboček KB. Věřím, že půjde o moderní a přívětivý prostor, který současně zajistí dostatek soukromí a podpoří osobní přístup ke klientům. Komerční banka je z hlediska zavádění technologických inovací lídrem v České republice, proto si nejnovější bankovní novinky, jako je například naše mobilní bankovnictví nebo platby telefonem či hodinkami, může přijít kdokoli vyzkoušet,“ uvedl Marek Vosátka, obchodní ředitel pro Retailové bankovnictví KB.

Pro majitele Myslbeku, mezinárodní společnost AEW, je otevření pobočky Komerční banky důležitým milníkem v nastavení nájemního mixu. Ten se dosud opíral o prémiové módní značky, včetně největší pražské prodejny H&M, a originální gastro formáty. Stále větší prostor ale budou dostávat služby nebo koncepty pracující s přidanou hodnotou či zážitkem ze strany zákazníka.

Jsme poctěni tím, že Komerční banka se rozhodla svůj inovativní návrh z celé řady zvažovaných variant realizovat právě u nás,“ konstatuje Zdeněk Hausvater, ředitel AEW v České republice. V nové pobočce si může klient během chvíle vyřešit osobní i firemní finance, hypoteční úvěr nebo pojištění a další služby. Samozřejmostí jsou konzultace v oblasti online bankingu i dalších bezkontaktních a bezhotovostních forem plateb.

Pobočka Komerční banky je přístupná z ulice Na Příkopě i z Ovocného trhu. Zaujímá prestižní prostor uprostřed pasáže Myslbek a je plně bezbariérová. Pro-zákaznickou vstřícnost umocňuje rovněž přítomnost bankovního poradce i o víkendech. Nejen zákazníci nákupní galerie a kancelářské části Myslbeku pak uvítali instalaci chytrého bankomatu (s možností vkladů) přístupného v době provozu pasáže.

Myslbek_KB_4

Komerční banka myslela na širokou škálu zákazníků. Nová pobočka je otevřená rovněž nejmladším klientům, kteří ocení třeba i wifi hot spoty. Příjemným bonusem je pak směnárna nebo noční trezor.

V kancelářské části Myslbeku působí řada předních advokátních nebo obchodních společností. Přítomnost takto koncipované pobočky Komerční banky zvyšuje prestiž a reputaci celé budovy. Postupně budeme představovat další nové služby a koncepty. Je pro nás důležitá synergie mezi nájemci i z pohledu našich návštěvníků,“ doplňuje Zdeněk Hausvater.