29. října 2017

Komplex Na Příkopě změnil majitele

Komplex Na Příkopě změnil majitele

Správu a pronájem komplexu atraktivních budov Na Příkopě 23, 25 a 27 v centru Prahy nově zajistí společnost BNP Paribas Real Estate Česká republika, která se zaměřuje na komplexní nemovitostní poradenství po celé Evropě. Nemovitost na jedné z nejvyhledávanějších obchodních tříd v metropoli změnila nedávno majitele. Novým vlastníkem se stal francouzský penzijní fond ERAFP, který do polyfunkčního objektu investoval prostřednictvím společnosti LaSalle Investment Management.

Pro BNP Paribas Real Estate jde o druhého významného klienta na této pražské high street. Už několik let úspěšně zajišťuje správu a rozvoj budovy Myslbek, sestávající z kancelářské části a Nákupní galerie Myslbek. Jejím majitelem je francouzský investiční fond AEW. "Jsme velmi potěšeni důvěrou, kterou nám investiční společnost LaSalle Investment Management svěřila. Coby správci této prestižní nemovitosti jsme připraveni zúročit co nejlépe své zkušenosti," říká Stewart Thomson, který je zodpovědný za Business Development BNP Paribas RE v České republice.

Portfolio BNP Paribas Real Estate tvoří v Praze více než 65 000 metrů čtverečních kanceláří a maloobchodních prostor. Ty se nacházejí v nejatraktivnějších lokalitách v České Republice. V Praze se jedná vedle Myslbeku a komplexu Na Příkopě 23, 25 a 27 o administrativní objekty Smíchov Gate na Andělu a International Business Center v Karlíně.

Zdroj: BNP Paribas Real Estate APM CR