1. ledna 1970

KYZLINK: Návrh interiéru pro Lufthansa

KYZLINK: Návrh interiéru pro Lufthansa

Společnost KYZLINK architects & interior navrhovala interiér Call centra společnosti LUFTHANSA v kancelářském komplexu Spielberk Office Centra v Brně.

Call centrum LUFTHANSA - Brno
Realizace: únor 2014
Rozloha: celkem 738m2,
Kapacita pracoviště: cca 70 osob.
Investor: Global Tele Sales Brno s.r.o.
Adresa: Spielberk Office Centrum, Holandská 1, Brno
Návrh a realizace: KYZLINK architects & interior, www.kyzlink.com

Při návrhu interiéru Call centra společnosti LUFTHANSA v kancelářském komplexu Spielberk Office Centra v Brně architekti KYZLINK pro inspiraci nešli daleko, čerpali ji přímo v autentickém prostředí letiště. Už při příchodu do kanceláří návštěvníky vítá „osvětlená ranvej“, ve skutečnosti intarzie v koberci lemovaná decentními led-diodami.

Spolu s přehledným navigačním systém s piktogramy „jako na letišti“ příchozího bezpečně dovede na určené místo. Tabule s navigačním systémem slouží současně jako paraván, oddělující zónu pracovní od zóny komunikační.

Dominantou prostoru call centra je pracoviště umístěné v trupu letadla, opticky oddělené od ostatních pracovních míst. Každý zaměstnanec má k dispozici šatní skříňku, vzhled šatních skříněk je inspirován opět trupem letadla. V interiéru jsou ve velké míře použity korporátní barvy společnosti, tmavě modrá a žlutá, doplněné tapetami s převládající barvou blankytně modrou s motivy oblohy, na podlaze barva šedá evokující beton a asfalt letištní ranveje.

Zdroj a foto: KYZLINK
Lufthansa 7