1. ledna 1970

Magna Closures a Colliers pro Prahu 9

Magna Closures a Colliers pro Prahu 9

Společnost Colliers International byla jmenována výhradním realitním agentem pro prodej průmyslového areálu společnosti Magna Closures v Praze 9 – Kbelích.Průmyslové oddělení Colliers International bude mít na starosti marketing, vyjednávání a prodej této velice dobře umístěné nemovitosti na severovýchodě Prahy. Oplocený areál má rozlohu 14,1 hektarů a skládá se ze 43 budov různých velikostí. Stávající prostory lze použít pro skladování, lehkou výrobu a administrativní účely. Tento průmyslový areál je zajímavou nabídkou pro strategické investory, jelikož nabízí vynikající příležitost pro přestavbu na víceúčelový projekt s potenciálem pro lehkou výrobu, maloobchodní prostory, rezidenční zástavbu či sportovní zařízení.

Nemovitost je snadno přístupná z dálnice D8, rychlostní silnice R10 a z vnější části pražského okruhu. Přímo před areálem se nachází autobusová zastávka zajišťující pravidelné spojení ke stanici metra Letňany (linka C) a autobusovému terminálu. Okolí nemovitosti tvoří obytné i průmyslové objekty a vojenské letiště Kbely. Nákupní centrum Letňany je vzdáleno pět minut jízdy autem.

„Tým průmyslového oddělení Colliers International je potěšen, že může pomoci společnosti Magna Closures s prodejem jejich průmyslové nemovitosti ve Kbelích,“ říká Robert Bocker, vedoucí průmyslového oddělení Colliers International v České republice. „Areál má mnoho výhod a těšíme se na zprostředkování lukrativní transakce jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího.“

Zdroj a foto: Colliers International